Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik de nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik de nem merek rá írni. Mit tegyek? Bővebben lent! 13/L

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú. Ismerem meg ő is ismer engem. De még csak úgy voltunk együtt hogy társaságban. Volt egy pár "jel" ami nem biztos hogy jel volt de én annak vettem (lehet csak azért mert nagyon tetszik) pl: mosolygott a viccemen ami nem volt vicces, sunyiba nézett...stb és akárhányszor fennt van facebookon 2-szer úgy dobog a szívem és nem merek ráírni...valószínüleg azt várom hogy majd ő rám ír....de soha nem teszi...beszélgettünk már régebben....mellesleg akkor is én írtam rá....meg azért sem merek mert nincs témánk ami olyan nagyon izgi lenne.....segítsetek kérlek!!!!! :) Köszi

#fiú #lány #13 éves #tetszik #nem merek ráírni
2013. febr. 22. 17:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
jó bocs....nem akartam úgy rádförmedni de nem fogok olyat írni hogy szereti e a pilótakekszet...a többieknek pedig köszi....jah és a bálnás srácnak üzenem te fiú vagy és lányra írtál én lány vagyok és fiúra szeretnék....sztem csak bolondnak nézne....
2013. febr. 22. 17:37
 12/20 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha élőben beszélgetnétek? Többet ér, mint a netes beszélgetések.
2013. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
igen tényleg többet....csak így legalább megválogatom a szavaimat de azért köszi még meggondolom :)
2013. febr. 22. 17:54
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Írj rá, ha azt akarod hogy rib@ncnak nézzen!
2013. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
mivan?
2013. febr. 22. 19:30
 16/20 anonim ***** válasza:
Semmi
2013. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj rá ebben nincs semmi. Köszönj neki kérdezd meg hogy mit csinál stb. Én 12 éves srác vagyok de simán reá írok akár melyik lányra aki fent van pedig nincs semmi közöttünk.
2013. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
és még valami az előző válaszhoz a 12 éves sráctól akármely csaj is rám ír az osztályból pedig nincs köztünk semmi.
2013. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
értem köszi ;)
2013. jún. 8. 17:37
 20/20 Tiaaa válasza:
Gratulalok az elottem valaszoloknak, bizonyara az intelligencia hanyadosuk maximum az eletkorukkal egyenlo. 13 evesen meg nem kellene ilyenekkel foglalkoznod. Van meg idod ra boven.
2013. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!