Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban 15 körüli lányoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban 15 körüli lányoktól kérdeném, hogy egy 25 éves srác elhívhatja e randizni a 15 éves lányt, akibe szerelmes?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok, de nem nézek ki többnek 20-22-nél. Eszméletlenül tetszik egy lány, aki viszont ránézésre 15-nél biztosan nem több. Sőt őrülten szerelmes vagyok bele. Azaz igazság, hogy ilyet életemben még csak kétszer éreztem, de a kettő összesen sem tette ki ennek 1%-át sem. Állandóan csak rá gondolok, verseket írok neki. Igazából még csak kétszer láttam. Először 9 hónapja egy buszmegállóban. Úgy gondolom tetszhetek neki, mivel többször rám nézett. Most pedig annyi ember közül tőlem kérdezte meg, hogy elment e a busz. Az, hogy mit szólnának az ő vagy az én ismerőseim különösebben nem érdekel. Azt szeretném tudni valyon ő mit gondolhat rólam, mit szólna ha megtudná hány éves vagyok. Úgy érzem ha nem tarthatom a karjaimban egész életem értelmetlen.
2009. szept. 9. 15:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a 16év körüli lányok jönnek be pedig 23éves vagyok,évekig egy nálam 3ével idösebb lánnyal laktam elegem is lett a 20on évesekből
2009. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%
egyébként nem hivhatja el mert 16 év alatt gyerekorú és a liliomtiprást meg a pedofiliát a magyar törvények azt hiszem 8 évvel torelálják
2009. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Csak szólok hogy 14 alatt gyerekkorú. Ha még ennyit sem tudsz kedves utolsó minek írsz ide?
2009. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
53%

kedves 15/l aki annyira fel van háborodva: én meg 17 vagyok, és igenis kicsik még a 15 évesek, saját magamról tudom hogy mennyit komolyodtam az alatt a két év alatt, és még mindig nem vagyok elég érett sokmindenhez, és lehet hogy te másnak érzed magad, de te is csak egy 15 éves vagy

kérdező: ha tényleg 15 akkor szerintem keress mást, gondolj bele, a szülei se engednék, 17 felett nézelődj inkább, hiába csak két év, rengeteg, hidd el :)

2009. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Azért aki nem volt szerelmes annak könnyű azt mondani, hogy keress másikat. Ha most meg azt mondaná valaki, hogy várjak, arra meg azt felelném, hogy mi van ha valaki megelőz, aztán csak kihasználja és már akkor nem az lesz, aki miatt most szeretem. Azaz tiszta gyeremeki szívvel gondolkodó tünemény, aki mellett ellehet feledni azt, hogy felnőtt vagyok és azt hogy egy anyagias világ vesz körül tele elvárásokkal amelyeknek meg kell felelni.
2009. szept. 11. 17:51
 16/33 A kérdező kommentje:
Bocsánat: "úgy értettem könnyű annak mondani aki szerelmes". (Ui. nem tudhatom, hogy te nem vagy e az.)
2009. szept. 11. 17:53
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam mikor egy 25 éves csávóval összejöttem,azt hittem a szüleim kinyirnak de nem így lett.És már régóta együtt vagyunk...Próbáld meg,lehet nem is 15.Sok szerencsét:)De azért óvatosan.
2009. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
50%
17 éves vagyok, a barátom 32 és szeret és én is őt. Sokáig húztuk egymást, de mindeketten érezzük, hogy ezt az érzést semmi nem múlhatja felül. Nem a kor számít, hanem, hogy te és csakis TE mit érzel.
2009. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%
akkor nem gyerekkorú b.zzd de akkor is bilincs jár érte 16 év alatt néz utána törvénykönyvbe
2009. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
31%
Pedofil kommandó XXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2009. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!