Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban 15 körüli lányoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban 15 körüli lányoktól kérdeném, hogy egy 25 éves srác elhívhatja e randizni a 15 éves lányt, akibe szerelmes?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok, de nem nézek ki többnek 20-22-nél. Eszméletlenül tetszik egy lány, aki viszont ránézésre 15-nél biztosan nem több. Sőt őrülten szerelmes vagyok bele. Azaz igazság, hogy ilyet életemben még csak kétszer éreztem, de a kettő összesen sem tette ki ennek 1%-át sem. Állandóan csak rá gondolok, verseket írok neki. Igazából még csak kétszer láttam. Először 9 hónapja egy buszmegállóban. Úgy gondolom tetszhetek neki, mivel többször rám nézett. Most pedig annyi ember közül tőlem kérdezte meg, hogy elment e a busz. Az, hogy mit szólnának az ő vagy az én ismerőseim különösebben nem érdekel. Azt szeretném tudni valyon ő mit gondolhat rólam, mit szólna ha megtudná hány éves vagyok. Úgy érzem ha nem tarthatom a karjaimban egész életem értelmetlen.
2009. szept. 9. 15:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igaz, hogy 17 éves lány vagyok, így egy pár évvel meghaladtam a kérdezett korosztályt, de azért leírnám a véleményem. A korom ellenére, én is az idősebb srácokat szeretem. Mióta komolyabban elkezdtem érdeklődni a másik nem iránt, a 23 és 30 év köztiek jönnek be.

Én azt mondom, hogy nincs ezzel probléma és szerintem ő is a helyén tudná kezelni az ügyet, kivéve, ha valamilyen komoly lelki sérülést okoztak neki. (nem mindennapi eset, de magamból indulok ki. Mivel engem egyszer majdnem megerőszakoltak, az illető 22 évvel volt idősebb nálam. Én 16 éves voltam, ő 38, így eléggé félénk vagyok a férfiakkal szemben, pontosabban addig, amíg nem ismerem őket. Ha az ismerkedés fázisán túl vagyok nincs semmi bajom, csak sokan az első apró visszahőkölésemnél feladják)

Szerintem se egyből randira hívd, nem tudhatod, hogy mit vált ki belőle, de a finom, és fokozatos közeledés, beszélgetés (bármiről) közelebb hozhat egymáshoz két embert.

Én sokakkal ellentétben nem tartom liliomtiprásnak vagy pedofíliának.

Tudom, hogy az ember a szívének nem tud parancsolni, és ha tényleg szereted, csak szenvedsz, ha nem próbálhatod meg. Szerintem meg lehet próbálni, de olyan lányként kérnék tőled valamit, akivel már erőszakoskodtak, akit bántottak és megaláztak, hogy csak óvatosan, ne erőltess semmit és ne fenyegetőzz semmivel. Én tudom, hogy milyen érzés, mi forog ilyenkor egy lány agyában, és jobb, ha ezt minél kevesebben tudják, mert nehéz. Ha mégis összejön, tudd, hogy nagyon fiatal még, másképp kell bánni vele, mint a többi nővel, feltételezem, hogy szex terén is tapasztalatlan, még ha esetleg nem is szűz. Sok gyengédségre van szüksége egy ilyen lánynak, és ne siettesd a dolgot, ő nagyon ráérne még pár évet.

Sok sikert kívánok!


17/L

2009. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
51%

Kedves elöző válaszoló! Már nemazért,de 16 évesen 38 éves barát...pfff hát az nem normális,sőt nagyon beteges!

Ezzel most nem akartalak megbántani de nem tudom mit hittél,mert azért az az ember aki 30 évesen 16 éves lányokra bukik az nem normális, sőt szakemberhez kéne fordulnia ezzel! Aztmeg nem értem hogy ezekután hogy bukhatsz még mindig a 30 év körüliekre.Na mindegy ez engem most sokkolt... én ezt az egész dolgot ellenzem, tizenévesek ne bukjanak a 30 évesekre!

2009. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
51%
Ezt a kérdést addig jó míg itt kérdezed és nem a rendőrség kérdezget majd téged... asszem erre mondanák ,hogy liliomtipró... 15 éves? nemsemmi...
2009. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

19:03-as vagyok…

19:16-os válaszoló!

Azt hiszem, hogy egy kicsit félreértetted (vagy én fogalmaztam meg rosszul) a dolgot. Bocsánatot kérek, ha nem voltam érthető.

Az ember barátja, vagy ha jobban tetszik párja, nem szeretné megerőszakolni a kedvesét, azt a lányt, akit szeret, nem tudná bántani, nem okozna neki fájdalmat. Se testit, se lelkit.

Ő nem volt a párom, sőt, mi több a barátom sem. Egy pasi volt, aki többet ivott a kelleténél, és megkívánt, talán túlságosan is. Nem ismertem, sosem beszéltem vele, és ő sem tudott rólam semmit, csupán annyit, hogy 16 éves vagyok. Nem bántott, pontosabban igen, de súlyosabb gondokat is okozhatott volna. Sőt mi több! Nem történt közünk semmi sem aznap éjjel, sem máskor, és nem is fog. Megpróbálta, de végül (talán belátta) békén hagyott.

Bármilyen hihetetlenül hangzik, ez az „idősebb pasikra bukós” szöveg, nem jelent semmit. Csak jobban szeretem a tapasztaltabb (életben tapasztaltabb) felnőttes gondolkodású és érzelemvilágú férfiakat, ellentétben a 17 évesek bulizós, drogozós életvitelével szemben. Ennek mindössze ez az oka. Nem vagyok az a lány, akin a fél város végigment. Sőt! 17 éves vagyok, a legtöbb lány 14-15 éves kora körül már nem szűz, én viszont még az vagyok, a korom ellenére. Én aznap este tudom, hogy milyen csatát vívtam a szüzességemért (a testi-lelki épségemért) egy 38 éves, 2 méter magas, izmos, részeg férfivel, és tudom, hogy elvehette volna azt, amit a lányok féltve őriznek és csak annak adják, akit igazán szeretnek, és megbíznak benne.

A kérdésben egy 25 éves srácról és egy 15 év körüli lányról van szó, és egy szóval sem mondtam, hogy egyértelműen nekik együtt kell lenniük, csak azt, hogy egy próbát megér. (szerintem).


17/L

2009. szept. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Ok belátom hogy a mai 15 év körüliek gázosak, azzal menőznek hogy nem szüzek már koruk ellenére,hogy tegnap a buliban szarrá itták magukat és nem emlékszenek semmire de azért nagyon jó volt,meg cigiznek me az oylan gizda stb. Lehetséges hogy az idősebbeknek érettebb a gondolkodásuk mint ezeknek és lehet hogy ők komolyabban odafigyelnek a kapcsolatukra,de szerintem a saját korosztályodban is vannak ilyenek,csak meg kell őket találni. pl én 18 éves vagyok nem cigizek,nem sizok annyot hogy másnap már nem emlékszek semmire, még szüz vagyok és természetesen komoly kapcsolatot szeretnék énis nem pedig olyat hogy fű-fával összeállok,egyik nap ezzel míg másik nap másal csokolozok stb. Ja leszarom hogy a többieknek mi a vélemyénye erről. Én legalábbis büszke vagyok magamra hogy nem vagyok olyan mint ők. Csak az a bajom hogy télleg aki keress az talál nem kell feltétlenül az idősebbeknél keresni.
2009. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Ja és 19:16-os válaszoló voltam:)
2009. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

20:33-as vagyok…

Igazad van. Tudod sok rossz élményem volt a korosztályommal kapcsolatban is. 3 évvel ezelőtt az osztályban sok fiú verte a lányokat, féltünk a tanteremben lenni. Sokan loptak, csaltak, hazudtak, és bántottak minket (lányokat), hogy megmutassák, ők a nagymenők.

Édesapámat gyakorlatilag nem ismerem, 2 éves koromban elváltak a szüleim és sosem volt előttem pozitív férfi minta. Mikor nála voltam megalázott, letagadott és megvert. A korosztályom sosem értett meg, így az idősebbek társaságát kezdtem keresni, és ott találtam őszinte emberekre. Baráti köröm köztük alakult ki. Csak rájuk tudtam férfiként tekinteni. Csak rájuk számíthattam egész életemben. Talán ez az oka annak, hogy olyan vagyok, amilyen.

2009. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

szóval:nekem is van egy osztársam,aki ráadásul nagyon jó barátnőm is,és kikezdett egy 25 éves pasival!!!bár a szüleitől nagyon félt nem is mondta el nekik,én tudtam a dologról ,és minden ebn segitettem neki!!!falaztam a szüleinél is!!!bár nem néztem jó szemmel,h a barátnőm egy nála 1ö évvwel idősebb csókolgatja,nem avatkoztam bele,hiszen mindketten szerelmesek voltak egymásba!!!

ez egyébként teljesen normális dolog,hiszen senkinem tud uralkodni magán ilyen helyzetekben!!!

de volt egy bökkenő,a srác komolyabb dolgokat is akart!!de hát Istenem,mi még csak 14évesek vagyunk!!! a barátnőm e miatt szakitott vele,de még mindig belé van esve,de nem akar vele lefeküdi sem!!eztért azt mondom,bátran kezdeményezz a csajnál,de csak akkor,ha tudzs magadon uralkodni!!

2009. szept. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Én nem ítéllek el mert nekem is nagyon bejönnek a 16 éves csajok, pedig már 24 vagyok. De még ha szexuálisan érettek is, attól még 16 évesen kislány és nagyon rossz azt érezni hogy kihasználtál valakit. Lehet hogy te szerelmes vagy, de ő még nincsen tisztában a szerelemmel. Egy 23 éves fiúban pedig hatalmasat lehet csalódni.
2009. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Szijja!

Én most pont 15 vagyok a a barátom meg 26. 14 voltam, amikor találkoztunk először. És pont egy buszmegállóban. Annyira megtetszett már az első pillanattól fogva. :) barátnőmmel voltam, beszéltek valamiről, de én egyszerűen nem is hallottam, csak őt néztem. Olyan erősen dobogott a szívem, mintha futottam volna. Először úgy tűnt, hogy nem vett észre. Néha mintha odanézett volna, de aztán gyorsan elfordult. Nem tudtam mire vélni. Ez így ment néhány hónapig. Mivel közeledett a nyár kapóra jött, mindig valami kis egyrészes miniruhát vettem fel meg magassarkút. De hiába még jobban nem mert rám nézni. Én akkor azt hittem azért mert nem tetszek neki. Nem tudtam, hogy hány éves. Egy kicsivel fiatalabbnak hittem, de azt tudtam, hogy 20-on felül van. Mindig csak rá gondoltam. Nem tudtam koncentrálni a suliban az átlagom romlott. Naphosszat csak az ágyamban hevertem, többször magamhoz nyúltam, mikor rágondoltam. Ő mindig valami korábbi busszal ment el, ezért már jó korán odamentem, hogy többet láthassam. Dícsértek is a tanárok, hogy most már mindig időben beérek, addig meg állandóan elkéstem. Egy hűvös reggelen nagyon fáztam és önkéntelenül is remegtem. Ekkor odajött, mélyen a szemembe nézett és felajánlotta, hogy odaadja a pulóverét. Hirtelen nem tudtam felelni, erre levette és rám terítette. Először elkezdett valamiről beszélgetni, majd úgy tűnt mintha kicsit zavarban lenne. Én is abban voltam. Aztán jött a busz és azt mondta neki most mennie kell, mire visszaakartam adni a pulóvert, de ő csak legyintett és felpattant. Én meg ott maradtam a pulóverrel és a suliban nem győztem hárítani a kérdéseket, hogy honnan van. De úgy örültem! Úgy dobogott a szívem! Este mondanom sem kell a pulcsival aludtam. XD Magamhoz öleltem és magamba szívtam az illatát. A másnapot ezerszer is átgondoltam, hogy majd hogyan szólítom, mi lesz. Amikor odakerült a sor mégis zavarban voltam, alig tudtam mondani valamit. Szerencsére ott volt nálam a pulcsi, amit vissza kellett adnom. De mivel most is elég hűvös volt ő felajánlotta, hogy maradhat még ma nálam. Erre én azt feletem, hogy: "Akkor ez mindig így fog menni, amíg hűvös van?" Erre ő azt mondta addig amíg rendesen fel nem öltözök. Én erre azt feleltem, hogy meg kell beszélnünk egy időpontot, amikor átadhatom a pulcsit, mert így reggel akkor nem fog összejönni. Beleegyezett és ez volt az első ún. randink. Noha csak egy pulcsi átadás volt igazából mindketten tudtuk, hogy ez randi, és úgy is készültünk. Adott nekem egy szál rózsát. Aztán elmentünk moziba. Leültünk a parkban és zenét hallgattunk. Itt meg is csókolt, de csak úgy gyengéden. Nagyon jólesett. Megkédezte, hogy egy hét múlva szeretnék e vele elmenni madárlesre, ugyanis, ő nagyon szereti a madarakat, és járja az erdőt és fotózza őket. Beleegyeztem és fantasztikus volt. Állandóan mindig szépeket mondott nekem, hogy milyen kedves vagyok meg milyen aranyos... Húúú de túl sokat írtam. Ha még érdekel Pü v. folyt.

A lényeg, hogy soha életemben nem tapasztalt boldogságot hozott az életembe. A randikat mindig kb. egy 7-re tűztük ki, de én már alig bírtam kivárni, ezért egyszer azt mondtam neki, hogy suli után is értem jöhetne. Ennek nagyon örült, és tényleg látszott rajta, azt mondta ez nagyon jólesett neki, hogy én mondtam ezt neki. Ilyenkor mindig leültünk egy padon és összebújtunk. Amikor vele voltam teljesen elengedtem magam és olyan biztonságot éreztem mint még sosem. Nem erőltetett semmit, még a csókolgatásoknál is én kezdeményeztem. 3 hónap után már szerettem volna ha megtörténne, de lebeszélt. 1 hónap múlva próbálkoztam, de akkor is azt mondta, hogy szerinte még igazából nem is akarom, stb... Én már nagyon szerettem volna, ezért 7 hónap után, nem sokkal hogy a 15-öt betöltöttem megtörtént. Gyönyörű volt. Több órán át babusgatott, és már hajnalodott, amikor még csak ott tartottunk, hogy lehúzta a bugyim. XD Mivel a kövi nap hétfő volt, nekem lett egy igazolatlanom, őt meg kirúgták.

Még most is együtt vagyunk és ha betöltöm a 16-ot feleségül vesz. Na kb. ennyi.

2009. szept. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!