Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban 15 körüli lányoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban 15 körüli lányoktól kérdeném, hogy egy 25 éves srác elhívhatja e randizni a 15 éves lányt, akibe szerelmes?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok, de nem nézek ki többnek 20-22-nél. Eszméletlenül tetszik egy lány, aki viszont ránézésre 15-nél biztosan nem több. Sőt őrülten szerelmes vagyok bele. Azaz igazság, hogy ilyet életemben még csak kétszer éreztem, de a kettő összesen sem tette ki ennek 1%-át sem. Állandóan csak rá gondolok, verseket írok neki. Igazából még csak kétszer láttam. Először 9 hónapja egy buszmegállóban. Úgy gondolom tetszhetek neki, mivel többször rám nézett. Most pedig annyi ember közül tőlem kérdezte meg, hogy elment e a busz. Az, hogy mit szólnának az ő vagy az én ismerőseim különösebben nem érdekel. Azt szeretném tudni valyon ő mit gondolhat rólam, mit szólna ha megtudná hány éves vagyok. Úgy érzem ha nem tarthatom a karjaimban egész életem értelmetlen.
2009. szept. 9. 15:36
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Amikor betöltöd a 16-ot feleségül vesz? Te úristenXD Am a sztori nagyon szép, romantikus, szal ilyen álltalában a filmekben van csak. De hogy feleségül vesz? Legyen már eszed még túl fiatal vagy, jó, hogy szeretitek egymást de ez azért túlzás.Egyszerűen most sokkoltál.Szerintem sürgösen gondold át ezt az egászet, gondolom nem akarod még elcseszni az életed!
2009. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Miért cseszném el? A nagymamám sem cseszte el, amikor 16 évesen hozzáment a nagypapámhoz. És az a sok-sok korombeli lány sem akinek szintén bekötötték a fejét. Igen mert ilyen ma is létezik, csak keress rá MyVipen vagy IwIwen, hogy hány 16-18-as lánynál van családi állapothoz beírva, hogy házas. Sosem voltam aza a bulizós fajta. Másrészt én már megtaláltam az életem értelmét és miért mondanék nemet egy ilyen srácnak? Sosem akarok mást csak őt. És szeretjük egymást. Akkor meg mi a gond? Persze ez alkattól is függ. Én ilyen vagyok, de lehet, hogy másnak ez még korai. Én azt mondom, hogy ebben a kérdésben a szívére kell hallgatnia mindekinek mert akkor később nem fog megbánni semmit. Ha van ilyenkorú lány ilyen helyzetben mint én és csak egy kicsi kételye is van afelől, hogy ez neki még korai, akkor vigyázzon. De nekem egy csepp kételyem sincs.
2009. szept. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Igazából nyugodtan, először csak beszélgess vele és semmiképp ne támadd le! Óvatosan kell velük még bánni! Igazából engem nem nagyon zavarna ekkora korkülönbség még ilyen korban,azonban tényleg értsd meg és várd meg az ő ritmusát minden téren! Később azonban már egy kicsit zavarna a korkülönbség,30 fölött meg már egyenesen visszataszítónak tartanám ha mondjuk egy 40-es férfi próbálkozna! De most még nyugodtan! Sok sikert!(kár,hogy kevés a hozzád hasonló férfi és ilyen szinte csak a filmekben van,amiket leírtál)
2016. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!