Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Nagyon korán jöttem össze a párommal, most viszont úgy érzem sok minden kimaradt az életemből.

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz a dolog, nagyon őrlődöm. 22 éves lány vagyok, 17 éves korom óta a párommal vagyok. Ő volt számomra az első féri majdnem minden értelemben. Szeretem őt nagyon és bár voltak gondjaink az életben, egyszer szét is mentünk de több hónap kihagyással újra egymásra találtunk, mégis néha úgy érzem sok minden kimaradt az életemből. Fiatal vagyok még, nem szeretnék házasságot, gyereket a következő 5-6-7-8 évben, dolgozni szeretnék, kalandozni, utazni, tanulni. Mostanában egyre több pasi csapja a szelet komoly szándékkal is és bevallom nagyon imponálnak is ezek a dolgok. Felébredt bennem valami. Flörtölni szeretnék, mást kipróbálni, mással, máshogyan. Megtenni olyan dolgokat amit igy nem tudok és igy nem is szeretnék. Sosem csalnám meg őt. Ne itéljetek el, épp elég rossz ez igy, hiszen szeretem őt de mivel régóta együtt vagyunk nincs már az a pezsgés stb mint régen. Nekem meg ezek nagyon hiányoznak. Nem tudom mit kéne tennem.
2013. febr. 24. 14:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kb 27 éves? Miért néha időutazgat vagy mi? Volt gy csomó barátnője? Tudod kik szoktak evvel a dumával jönni? akiknek egy se volt még, mert akkora lúzerek, aztán rácuppannak a fiatalabb lánykákra. El akarja magát kötelezni, mert nem piacképes a pali.
2013. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

neki előttem volt 6 éve kiélni magát kb.


új mondat


27 éves amúgy, volt egy csomó barátnője és totálisan el akarja már kötelezni magát


____


16 éves kora óta nőzik, ismertem előtte is nem sokkal, meg nem egy rossz pasi

ezért féltem is tőle az elején, hogy mi lesz, de nem őgy néz ki mint aki visszavágyik a régi életébe

2013. febr. 24. 21:21
 13/14 anonim ***** válasza:
Nézd, téged zavar már ez a kötöttség. Megszoktad, olyan mint egy rokon. Nehéz meglépni, de szerintem szakíts. Ne akkor, amikor már gyerekek is vannak.
2013. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

szeretem őt, tényleg :((

ha arra gondolok hogy 70 évesen otthon unokázgatok, őt akarom magam mellé

ezért fáj nagyon hogy igy érzek és utálom magam miatta

2013. febr. 25. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!