Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi látszólag nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi látszólag nagyon kerül és nem néz a szemembe, úgy veszem észre mintha utálna (pedig nem tettem semmit), lehet hogy legbelül mégis vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Vagy van arra esély, hogy a látszat ellenére mégis érdeklem? Olyan hülyén fogalmaztam, kérlek segítsetek.
2013. febr. 24. 21:12
1 2
 11/12 ASOT ***** válasza:

Milyen helyzetben történik ez?

Utcán futtok össze?

Munkahelyen?

Boltban?

2013. febr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
80%

Gyerekek ez a sokadik "miért nem viszonozza szemkontaktot"- kérdés. Mert vagy nincs tapasztalata a nőknél, vagy van valakije, valószínű hibás az énképe. Mindenképp jelent valamit a nem nyílt testbeszéd. Vagy nincs tisztában önmagával vagy nem meri vállalni saját magát( igen, mert már óvodától kezdve, nem mert nyomulni, mert elfogadta, hogy a Józsika menő srác, ő csókolózott a Julival, hősünk pedig egy másodhegedűs, akinek nem kizárt, hogy mindez már egy egészségtelen automatizmussá "fejlődött". Sok esetben a srác végignézte mások sikereit,

és még mindíg vívódik, hogy ő akkor most csak barát lehet minden lánynak vagy most akkor ő is bejön valakinek?! (agyban elraktározódott infok, gyerek/fiatalkodi megalázottság stb. lehet a háttérben) De az is lehet, hogy pl. egyházi nyomásra lesz valaki visszahúzódó. Mert nem ilyen parázna világot teremtett az úr, ahol épp csak a Blaha- villamosmegbe nem fekszel le azzal, akit a metró feljárónál szedtél fel. A nagyszülők a házasság utáni szexet tanították az unokának, aki felcseperedik, és bűntudatot érez, mikor erős vonzalmat táplál egy csaj iránt. Míg a másik srác nem járt templomba, kommunista nagyszülei mit sem törődtek a gyerek lelki kordában tartásával, nincs bűntudata, ha pimaszul, akár alanyunk előtt belenyúl a kislány bugyijába. Aztán a kislány azzal megy fagyizni, aki belenyúlt a bugyijába, és nem azzal, aki vicces, jólnevelt fiú. Sokan egyszerűen félreértelmezik a tanításokat. Lehetsz attól hívő, és gyakorló keresztény is, hogy párkapcsolatot folytatsz az esküvőd előtt. Ezekből lesznek aztán a boldogtalan házasságok, és a megőrülés, hogy miért nem próbáltam én is fel mindenkit? Miért nem nyomultam? Mikor Józsika sokkal boldogabb életet él, mert mindig volt valakije.( Ilyenkor jön az, hogy ki mit tekint értéknek és ez alapján kell dönteni.) Szóval összességében, amit tanítottak neki, és amit őmaga helyesnek tart ütközik. Ilyenkor merül fel a kérdés, hogy akarok-e keményebb játékszabályok szerint játszani, vagy bőven elég a Btk. (Mérlegelj, és ha értéket érzel legyél te a bátrabb és nyiss felé tettel, de aztán meg ne halljam, hogy dominálod szerencsétlent!)

2014. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!