Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Sosem értettem azokat, akik a szerelemről beszélnek, nekem fogalmam sincs az egészről, el sem tudom képzelni, hogy milyen érzés. Létezik olyan, hogy valaki képtelen erre az érzésre? A szerelem hasonlít a szeretetre?
2013. febr. 27. 18:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Ennyi neurológiai esetet mint itt a gyk-n....
2013. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, sőt az az. Annak a legmagasabb foka. Az meg szerintem egyéni, hogy ki mit nevez annak, én azt, ami már testi tüneteket is produkál (felhő a mellkasban, meg mintha fövenyen járnék..:))
2013. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
nem írtad hogy fiú vagy e vagy, de sajnos majdnem hogy mindegy, ilyen választék mellett nem csoda ha nem tudsz szerelmes lenni: kevés a jó nő és a jó pasi is (mind külső mind belső vonatkozásban)
2013. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
addig örülj amíg nem vagy szerelmes :s
2013. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A szerelem egy gyötrelem elég sok esetben, például ha beteljesületlen. Ha egy valaki jár egyfolytában az eszedben, és izgulsz ha a közelében vagy, kicsit bizseregsz, a levegőt is szaporábban veszed, akkor szerelemes vagy! Nem hasonlít a szeretethez, talán csak annyiban, hogy ragaszkodsz nagyon hozzá! Én úgy gondolom, hogy legalább egyszer élete során mindenki átesik rajta.
2013. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon fiatal vagy még. Ha szerelmes leszel majd, biztosan meg fogod tudni különböztetni mindenféle egyéb érzéstől.:)
2013. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
"Azt hiszem szeretlek. Úgy érzem, mintha a szívem nem férne meg a mellkasomban. Mintha már nem is az én részem lenne, hanem már a tiéd. És, hogyha szeretnéd, én nem kérnék cserébe semmit. Nem kell ajándék, vagy bizonyíték az érzéseidre, csak az, hogy tudjam, hogy szeretsz. A szíved kell az én szívemért!"
2013. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

" közelében vagy, kicsit bizseregsz, a levegőt is szaporábban veszed, akkor szerelemes vagy! "


Vagy leukémiás.

2013. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
5 Na ez az, amit mindenki elmesél, hogy görcsbe szorul a gyomra, amikor meglátja a párját meg hasonlók. Nekem ilyen még sosem volt. És el se tudom képzelni, hogy képes lehetek ennyire rajongani valakiért, mert már olyan sok csalódás ért. Néha kezdem azt hinni, hogy igazi férfiak csak a mesékben és a képzeletemben léteznek, de remélem, nincs igazam. Amúgy 22 vagyok és L.
2013. febr. 27. 20:33
 10/16 anonim ***** válasza:
Én veled egykorú vagyok:)Az a helyzet, hogy a szerelem az nem kér engedélyt, hogy szia jöhetek-e, hanem bepofátlankodik az életbe, és nem kérdezi meg tőled, hogy kibe szeretnél szerelmes lenni! az igazi szerelemben az a lényeg, hogy tudod, hogy nem tökéletes, de mégis szereted a hibáival együtt! Lényegében nem tudod megmondani miért szereted őt! Csak sajnos nem mindig a megfelelő emberbe szeret bele az ember!
2013. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!