Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondogatják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatják sokan, hogy a mai világban könnyű becsajozni?

Figyelt kérdés
Én nem így látom, mert ha nem tökéletes kívül belül a férfi, akkor emberszámba se veszik a nők. Elképzelni nem tudom már én se, hogy lesz 25 évesen barátnőm, ha eddig se volt. Nem vagyok se kigyúrt, se kőgazdag, se dumagép.
2013. márc. 3. 11:03
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Egyszerűen kellemetlenül érzem magam, amíg más haverjaim kalandoznak a nőkkel, én magányosan tengődök a sz@rb@n. Mondogatják, hogy csajozzak, van esélyem, meg nem késtem le semmiről, de ááááh. Én nem így látom. Mintha a Sors megfosztaná tőlem azt, hogy élvezzem a nők közelségét.
2013. márc. 3. 11:31
 12/31 anonim ***** válasza:
Inkább úgy kell leszűkíteni, hogy van akinek könnyű becsajozni és van, akinek nem, még diszkóban sem. Aki helyesnek születik, jó arcszerkezettel, magasnak, izmos testalkattal, apukának sok pénze van, ami megmutatkozik a fiacskán új Golfban és 50 db új nadrágban, pólóban, kabátban, cipőben, annak könnyű becsajozni. Ez a könnyű becsajozni dolgot főleg azok mondják, akik valamilyen kompetnciában, attitűdben jók. Tehát vagy jó dumások, vagy megnyerő a személyiségük, vagy jó a kisugárzásuk és a külsejük. Tehát ha nekik ebből 1-2 kompetencia megvan, akkor sikerrel mehetnek a másik nem után. De ha a ronda, alacsony, szőrös, szegény, parasztbajszos Józsi bátya (világ életben napszámos, disznópásztor volt)szegény és tanulatlan fiacskája lemegy a buliba, szakadt zakóban, sáros 12 éves cipőben, akkor hiába megy oda minden egyes lányhoz, nem fog megnyerő lenni a szemükben. Ugyanez van egy ufófejű, alultáplált, vizeshasú etióp fiúcska esetében is. De egy jól szocializált, minden hájjal megkent, jó megjelenésű fiúcska megy le, akkor előbb vagy utóbb becsajozik. Ezt így kell venni. Ha neked nem megy, akkor sajnos Józsi bácsi fiacskájához állsz közelebb. Légy szíves ne haradudj meg ezért. Nem ismerlek, de sajnos ezek a farkastörvények a legtöbb helyen igazak.
2013. márc. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Mondom ezt én úgy, hogy én is a Józsi bácsi ronda fiacskájához állok közelebb. Pedig ápolt vagyok,megfelelően öltözködöm, edzem a testem, de nem vagyok szószátyár típus, alacsony és előnytelen arcú vagyok, ami szabály szerűen a legtöbb lánynál nemhogy válóok, hanem össze sem jönnek az ilyen sráccal, pénz ide vagy oda.
2013. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Biológus is vagyok, tudom a nők működését. Tudom, hogyan lehet rájuk hatni, de van az a szint amivel nem tudok mit kezdeni, mert nem ilyen géneket kaptam a szülőktől. A gének és a kromoszómák pedig a legfontosabbak. Ezek determinálnak mindent szinte, ehhez jön a jó környezet. Mindent a gének döntenek el, medig fogsz élni, hajlamos leszel e betegségre, daganatokra, (még a dohányzásra való hajlam is génekben összpontosul), milyen magas leszel, milyen arcod lesz, önzőgén (lehet e veled együtt élni és meg a többi) és sorolhatnám napestig. Ehhez jön egy fajta környezeti impulzus. Ha olyan környezetben nevelkedtél, hogy kaptad a pozitív megerősítéseket, akkor több önbizalmad lesz, nem fog később sem letörni 10-20 kudarc sem a munkában, sem a nőknél. De ha olyan környzetben, ami érzékenységre fog téged ösztökéni, pl sokat vertek, féltettek stb, akkor 1-2 pofon a nőktől és az élettől, szó szerint életunottnak fog téged konstatálni. Ha valaki fiatalon sokat, utazik tehetős család áll mögötte, akkor tanulhat nyelveket, kaphat ízelítőt más kultúrákból stb, nyílik a perifériás területed és széleslátókörű leszel, akkor később jobb eséllyel tudsz majd pozitív kapcsolatokat kialakítani, lehetnek nagyobb baráti társaságaid, ami szintén vonzóbb a legtöbb lány szemében, mint az otthonülő típus. De lehetne ezt a dolgot napsestig boncolgatni.
2013. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Józsi bácsi fiacskájánál is rosszabb vagyok. Ennek tudatában már évek óta nem is próbálkoztam senkinél...
2013. márc. 3. 12:07
 16/31 A kérdező kommentje:
Nálam rondább embert még nem sokat cseszett a Föld azt hiszem.
2013. márc. 3. 12:07
 17/31 anonim ***** válasza:
32%

na látom ezt már minden ilyen kérdésnél le kell írnom, de nem baj. egy barátom (24 éves), és most sikerült először "becsajoznia". Interneten ismerkedtek meg, nem társkereső volt, hanem valamilyen blogos oldal.


Olyan nincs, hogy valaki senkinek sem kell...Az egész a matematikán alapul, minél többször próbálkozol, annál nagyobb valószínűséggel mond végre valaki igent. Az utcán leszólítgatós visszautasítások semmit sem jelentenek (akárhogy nézne ki a srác, nagy valószínűséggel úgysem lenne belőle semmi)...ez így nem jó. új emberek közé kell menni, járj el kondiba, vagy táncklubba,vagy nem tudom, csak annyit érts meg, hogy le lehet élni így egy egész életet is, aztán majd sírhatsz...:(, fiúnak születtél, neked kell kezdeményezned!! MÉG NEM KÉSŐ!!!!!!

2013. márc. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Erre tudod mit mondnának a válaszadók, ha itt lennének kedves kérdező?


-Azt, hogy a szépség szubjektív!


Holott tudjuk, hogy ez nem igaz vagy csak bizonyos szintig. Az állatvilágban is a nőstényoroszlán csak a falkavezér hímmel akar és fog is párosodni, nem pedig egy jött-ment outsider számkivetett hímmel, akinek alig van foga, sörénye, kisméretű stb. Sajnos bárhogyan is tagadjuk, ez van az embereknél is. Mindig ugyanannak a típusú fiúnak van minden hónapban, vagy minden héten más csaja, még a ronda Józsi bácsi fiacskájának soha. Mert nem üt meg egy bizonyos szintet. Ő nem lett mérnök, jogász, dr akárkicsoda, hogy tudja ellensúlyozni az előnytelen külsejét. Miért van az, hogy a legtöbb lány a fiatal Brad Pittet akarná magának párjának (vagy valamelyik újkori hasonmását) és nem pedig a a fiatal Mr Beant (Rovan Atk.)? Azért mert a szépség nem szubjektív dolog, hanem nagyon is objektív. Ezzel kapcsolatosan számtalan vizsgálat készítődött és mind azt támasztotta alá, hogy van egy bizonyos optimum, amitől ha valaki mind inkább távoláabb áll, akkor nem lesz sikeres a másik nemnél, akármilyen jók is a belső értékei. Tehát minél nagyobbak pl a füleid, szabálytalanabb az arcod, minél görbébb az orrod, minél nagyobb a testzsír százalék, minél alacsonyabb vagy (pasiknál igaz ez), akkor annál kevésbé leszel vonzó a másik nemnél. Majd persze jönnek akik ezt megcáfolják, de ők azért cáfolják meg, mert sikeresek valamilyen szinten a másik nemnél, így nem tudják beleélni magukat, milyen lehet előnytelen külsővel élni. Akinek 10 ből 2-3 csaj úgyis összejön egy este az nem tudja, milyen az, amikor egyszerre 50 lány is zsigerből eltaszítja magától a pasit, mert kiszúrt vele a fenotípus, a gének és a környezet. Ebből pedig kitörni nehéz kedves kérdező.

2013. márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

,,, fiúnak születtél, neked kell kezdeményezned!! MÉG NEM KÉSŐ!!!!!!"


Csak az a gond, hogy a helyes pasiknál legtöbbször a lányok kezdeményeznek és ilyenkor a pasi egója hízni és hízni fog, és elhiszi, hogy bármilyen nőt megkaphat. Így egy-két visszautasít miatt még nem fog csorbát szenvedni a személyisége. Meg amúgy is tudjuk, mindig a nő választ. Neked kell odamenni, de úgy, hogy ő már kiválasztott éged előtte. Legtöbbször ez van, ez a hosszabb távú kapcsolat esélyének a lényege. Ha a fiú teper és hajt és előbb vagy utóbb beadja a csaj a derekét, ez legtöbbször hamar véget is ér, mert acsaj tudja, hogy más jobb pasiknak is bejöhet, akiktől jobb géneket örökölhet.

Ha egy pasi mindig kezeményez és nincs sikerélménye akkor az x számú elutasítás után a személyiség is csorbát szenvedhet, mert nincs sikerélménye, kudarc az élete. Ha túljuk azon a szinten, akkor csökkennek a kezdeményezései (mert unja a megaláztatást)és egyre kevsebbszer fog próbálkozni. Egyszer életunottabb ábrázata lesz, ez előbb vagy utóbb kihathat a munkahelyére és a többi társas kapcsolatrendszereire is, még jobban fogja ezáltal taszítani a másik nemet. Lesz egy szint ami után már soha nem is próbál meg kedeményezni, beletörídik a magányba. Sok ilyet ismerek.

2013. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

"megfosztaná tőlem azt, hogy élvezzem a nők közelségét."


Ne idegeskedj. Nem vesztettél sok mindent. Kb annait ami szóra sem érdemes.



"csak annyit érts meg, hogy le lehet élni így egy egész életet is,"


Hála Istennek, vagy annak ami létrehozott minket


"aztán majd sírhatsz."


élt után én meghalok, szóval biztos nem fogok sírni.

2013. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!