Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondogatják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatják sokan, hogy a mai világban könnyű becsajozni?

Figyelt kérdés
Én nem így látom, mert ha nem tökéletes kívül belül a férfi, akkor emberszámba se veszik a nők. Elképzelni nem tudom már én se, hogy lesz 25 évesen barátnőm, ha eddig se volt. Nem vagyok se kigyúrt, se kőgazdag, se dumagép.
2013. márc. 3. 11:03
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Hát aki jóképű és még pénze is van annak tényleg nem nehéz.

A bökkenő csak az, hogy ez a népesség 1%-ára igaz csak.


"És nem azt kell hibáztatni, meg okolni, akinek megy a csajozás, meg mondogatni, hogy pénzes, jó képű, biztos azért... Ez egy nagy fszság."


Ha jól tudom, még mindig a nők választanak. Így van? Bizony így. Akkor a balhét is ők viszik el.


"(ez utóbbi bekezdés nem kimondottan csak Neked szólt. hanem inkább a sok negatív aggszűz gyökérnek, akik itt rinyálnak.)"


Az a te nagy bajod hogy csak a jeled volt körfűrész az óvodában, nem rajtad használták, te ostoba pronyó.

Ezeket a sóhaj suttyó parasztokat miért nem hajítják ki innen a rákba?


"Olyan nincs, hogy valaki senkinek sem kell."


Mivel nagy férfitöbblet van, nagyon is van olyan, hogy valakinek senki se jut, már csak matematikai alapon se.


"csak annyit érts meg, hogy le lehet élni így egy egész életet is, aztán majd sírhatsz..."


Szerencsére nem a párkapcsolat a boldogság kizárólagos forrása. Van kismillió más dolog ami sokkal jobb, és kevésbé céltalan.

Persze a kapcsolatfüggő ideggyenge kismókusok szerint egyedül nem élet az élet, de ővelük meg nem kell foglalkozni.


"fiúnak születtél, neked kell kezdeményezned!"


Ennyit az egyenjogúságról. Az ilyenkor elmegy nyaralni és üdül egy jót.

2019. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!