Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondogatják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatják sokan, hogy a mai világban könnyű becsajozni?

Figyelt kérdés
Én nem így látom, mert ha nem tökéletes kívül belül a férfi, akkor emberszámba se veszik a nők. Elképzelni nem tudom már én se, hogy lesz 25 évesen barátnőm, ha eddig se volt. Nem vagyok se kigyúrt, se kőgazdag, se dumagép.
2013. márc. 3. 11:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy. Rengeteg pénzzel és menő sportkocsival nagyon is könnyű becsajozni, anélkül nehéz.

Nézz szét, hány szingli lóvés-sportkocsis pasi van. Egyet se látsz? Biztosan nem véletlen.


"És nem azt kell hibáztatni, meg okolni, akinek megy a csajozás, meg mondogatni, hogy pénzes, jó képű, biztos azért... Ez egy nagy f@szság. (ez utóbbi bekezdés nem kimondottan csak Neked szólt. hanem inkább a sok negatív aggszűz gyökérnek, akik itt rinyálnak.)"


Nagy fäszság? Akkor cáfold meg amit az előbb írtam, nyomorék. Mi lenne, ha trollkodás és ganéjkodás helyett kicsit szétnéznél a nagybetűs realitásokban? Olyan elvárásokkal amilyenek a lányoknak vannak mostanság, egyre több "negatív aggszűz gyökér" fog itt "rinyálni", persze te Mr. Tökéletes te megmondod a foteligazságot, mindenki hülye csak te vagy helikopter. Menjélmár...


"fiúnak születtél, neked kell kezdeményezned!!"


Ha jól tudom ,a nők ríttak annyit az egyenjogúság miatt. Megkapták,tessék. Akkor hívjanak ők randira engem, ha ennyire verik a nyáluk az egyenjogúságra, máskülönben nem lesz semmi.

2013. ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor hívjanak ők randira engem, ha ennyire verik a nyáluk az egyenjogúságra, máskülönben nem lesz semmi.".

Azt várhatod...Egyenjogúság ide vagy oda, ez még nincs így, így csak még jobban csökkented az esélyeidet, ha azt várod,hogy majd a csaj kezdeményez. Én lány vagyok, legszívesebben kezdeményeznék egy srácnál, de ha ő eddig nem tette, akkor elgondolkodom,hogy talán nem is kellenék neki, szóval csak leégetném magam. Tudom, ez egy ördögi kör, de az az egy biztos, hogy a gyk-n rinyálás, és a negatív gondolatok nem visznek közelebb a célodhoz.


Járok kondiba, ott van egy srác, aki minden reggel 10 körül lejár, kimondottan csajozási szándékkal, mert konkrétan nem csinál semmit, max csak egy két gépre felül. Egész idő alatt bámul minden csajt(mondjuk van egy kis beütése szerintem), de sose menne oda, most mit vár? Bár még mindig több esélye van csajt találni, mintha a gép előtt ülne. Lehet,hogy az egyik hozzászóló ő, hát akkor remélem, hogy magára ismert.

2013. ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

08:09


legszívesebben kezdeményeznék egy lánynál, de ha ő eddig nem tette(semmien módon nem jelzett vissza), akkor elgondolkodom,hogy talán nem is kellenék neki, szóval csak leégetném magam

2013. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

8:09, nekem van időm :) A nők magukkal kúrnak ki, nem nekünk ketyeg a biológiai óra, nem mi akarunk családot meg gyerekeket meg ilyenek...Előbb-utóbb kénytelenek lesznek kezdeményezni. Máskülönben 40 éves milfként kapuzárás után eltűnődhetnek, hogy ajajajaj, jobb lett volna kicsit lejjebb pakolni azt a lecet...

Nekem van türelmem, azt meg úgyis megszoktam hogy senkinek se kellek. Na meg aztán, igazából mi a ráknak? Hogy hetente egyszer blazírt arccal szétrakja a lábait? Kösz...akkor már inkább prostizok. Az feleannyiért is elvállalja azt, amiért ti tízszer annyi után is csak a szátokat húzzátok...a prosti legalább őszinte, és bevallottan zsetonért csinálja.


Az egyenjogúság meg kétoldalú dolog - ha az előnyök meg az egyenlő fizetésnél jól jött, akkor jöjjön jól a párkapcsolatokban is. Tessék szépen kezdeményezni, esetleg még tán egy-két randit a nőnek is lehet állnia. A párválasztás nem úgy működik, hogy mindent a pasi csináljon. A pasi nyűgözzön le, a pasi bókoljon, a pasi fizessen, a pasi hurcoljon a tenyerén, a pasinak legyen autója, a pasi legyen hűséges, a pasi legyen vicces, a pasi legyen aranyos, a pasi így, a pasi úgy, a pasi amúgy, meg kiskutyafäsza karikára vágva. Igen, elvárás az van bőven. Hát tudjátok mit, lóné örömét nektek, azt...

2013. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

14:13


+1. Amikor meg megkérded ezek után hogy a nő mit visz a kapcsolatba, akkor még te kapod a leb@szást a részéről...

2013. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Azok mondogatják akiknek adottak a lehetőségeik rá (sok pénz, menő sportkocsi, nagy lakás stb.) Hát úgy egyszerű, igen. Ha lenne fölös pármillám, nekem is lenne 7-8 csajom egyszerre.

53%-os írásaival teljesen egyetértek.


"És nem azt kell hibáztatni, meg okolni, akinek megy a csajozás, meg mondogatni, hogy pénzes, jó képű, biztos azért... "


Akkor egy kis esettanulmány csak neked: Gabeszka haveromat messzire kerülték a nők, szóba se álltak vele, még egy átlag csaj se nemhogy egy cicababa. 1 éven belül lett 300 ezres fizetéses állása, és vásárolt egy dögös Gilera motort is - most 3 csaja van egyszerre (!). Ezt mivel magyarázod, he? Jaaa cáfolni már nem tudsz,csak az aggszűzgyökerezés megy? Ostoba idióta troll, kaptad tőlem is a mínuszt.

2013. okt. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Jellemzően olyanok mondogatják akik jóképűek, kigyúrtak, és tele vannak pénzzel. Nekik tényleg könnyű. Azoknak meg akik nem kőgazdagok, lehetetlen

11:26, te már csak tudod, mi? az a fäszság amit leírtál. Aggszűz gyökér, LOL, bírom ezeket a megmondoember ostoba trollokat, addig mantrázzák az ökörségeiket amíg ők is el nem hiszik, oszt ezek ugatnak :DDDD ostobák

2014. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy alfa hím. Ne nagyon járok bulizni, de néhányszor megtettem. Ezek az alkalmak eddig kb. így zajlottak:

- Beléptem az ajtón, és vettem valami italt X óra Y perckor.

- Odajött hozzám egy csaj X óra Y + 5 perckor.

- Nem szeretem az olyan csajokat, akikért nem kell megküzdeni. Gyorsan megittam az italomat, és leléptem X óra Y + 7 perckor.

2014. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekesek a válaszok! Érdemben nem akartam most hozzászólni, de tetszik a téma.
2014. júl. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ugyanazért, amiért egy milliomos mondogatja, hogy könnyű meggazdagodni. Akinek összejött a dolog, az könnyen ordibál be a pálya széléről baromságokat.


"Melyik nő adná be a derekát egy férfinek, aki teljesen bele van savanyodva az életbe.?"


Ha az adott férfi jóképű vagy gazdag, akkor kvázi bármelyik. Meg vagy cáfolva.


"És nem azt kell hibáztatni, meg okolni, akinek megy a csajozás, meg mondogatni, hogy pénzes, jó képű, biztos azért... Ez egy nagy fszság."


Ezt Andy Vajnának is magyarázd el, okés?


"(ez utóbbi bekezdés nem kimondottan csak Neked szólt. hanem inkább a sok negatív aggszűz gyökérnek, akik itt rinyálnak.)"


Köszi a kedves jelzőket, kb. erre számítottam egy nólifer trolltól, aki azt képzeli magáról, hogy ő a társadalom lelkiismerete, és azt ugathat le, akit csak akar.

Ostoba vagy. De nagyon. Kaptad is a mínuszt.


"fiúnak születtél, neked kell kezdeményezned!!"


Ennyit az egyenjogúságról...addig tart ki, amíg nem nekik kell kezdeményezni.


"Egyenjogúság ide vagy oda, ez még nincs így, így csak még jobban csökkented az esélyeidet, ha azt várod,hogy majd a csaj kezdeményez."


Az esélyem eddig is 0 volt, nincs hova csökkenteni. Ha a lány nem kezdeményez, nem lesz kapcsolat. Rajtam a legkevésbé sem áll bosszút ezzel, magán pedig úgy, ahogy neki tetszik.

2018. szept. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!