Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elcsábítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elcsábítani valakit, akinek komoly kapcsolata van?

Figyelt kérdés
A fodrászomról lenne szó, aki férfi, ezt azért írom, mert csak ott van esélyem beszélni vele, mikor megyek hozzá. Tudom, hogy együtt él egy lánnyal, állítólag szereti, sokat szoktunk beszélgetni, de úgy érzem, hogy én is tetszek neki, sokszor célozgat rá. Mit kellene tennem? Csak azt ne írjátok, hogy ez mennyire nem etikus, mert teszek rá. Sajnos a mai világban ez így működik, ha normális pasit akarsz akkor el kell csábítani a barátnőjétől. Szóval az olyanokat kérem mellőzni, hogy felejtsd el, keress mást, blablabla...

2013. márc. 5. 10:44
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, te súlyosan sérült vagy mentálisan. Én inkább ezzel foglalkoznék a helyedben elsősorban, ugyanis ez az életed minden részére kihat jelenleg.
2013. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Miért vagyok sérült?
2013. márc. 5. 11:47
 23/45 anonim ***** válasza:
88%
Megpróbálom higgadtan leirni. "Ti mit csinálnátok ha ép kapcsolatban vagyok és akaratotokon kívül beleszerettek valaki másba, akár kollégába?." Elöször is azt értsd meg,h nem róla van szó, hanem rólad. A te hozzáállásod a hajmeresztö. Azt irtad szereti a lányt. Mégis miröl beszélünk? Nem tudom miböl gondolod,h neked jogod van tönkretenni egy kapcsolatot,ahol állitólag szeretik egymást. Atya úristen.
2013. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
84%
Úristen, tényleg vannak ilyen beteg emberek?? :((
2013. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
De velem jobban összeillene, én vagyok a hozzávaló, nem az a csaj. Mégcsak nem is szép.
2013. márc. 5. 11:54
 26/45 anonim ***** válasza:
95%
Azért vagy sérült, mert ez tipikusan szociopata viselkedés, amit tanúsítasz. Én nem foglak itt szidni, meg bírálni, hiszen beteg vagy. Ennek az a fő tünete, hogy mindenféle szociális-erkölcsi érzék eltűnik az illetőben és mivel ez hiányzik belőle, gátlástalanul kezd gondolkodni olyan dolgokról, ami a közerkölcs felfogása szerint helytelen. Magyarán már nem tud különbséget tenni aközött, hogy morálisan mérve mi a helyes, mi nem. Általában ilyenek a prostik, csalók, krónikus hazudozók meg azok a bűnözők, akik hidegvérrel legyilkolják a családjukat. Te ebben szenvedsz.
2013. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Ez nem volt kedves:(
2013. márc. 5. 12:05
 28/45 anonim ***** válasza:
93%
De, most nagyon is kedves voltam hozzád, én legalább rávilágítottam arra, hogy kezelésre szorulsz.
2013. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
7%
Én nem értek azzal együtt, hogy beteg. Nem beteg, csak megszerzi amit akar, belevaló, határozott csaj, ilyenből kellene több nem bólogató háziasszony jelöltekből, akik kavargatják otthon az ebédet meg telesírják a zsebit a szappanoperák alatt csipszet majszolva, közben pedig egy ilyen csaj lenyúlja a párjukat. Hajrá kérdező!
2013. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
94%

Gátlástalan ribanc vagy te is kedves utolsó! Belőletek kéne kevesebb.. Ha az én férjemet környékezné meg egy ilyen az biztos, hogy fejbelőném a büdös k***át.

Remélem kicsinálnak benneteket!!

Magas lóról nagyot lehet ám esni!! A feleség lehet hogy nem olyan szép de a pasik sem hülyék a felszin alá nézni és nem fogják a kivül szép de belül rothadt almát választani!

2013. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!