Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elcsábítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elcsábítani valakit, akinek komoly kapcsolata van?

Figyelt kérdés
A fodrászomról lenne szó, aki férfi, ezt azért írom, mert csak ott van esélyem beszélni vele, mikor megyek hozzá. Tudom, hogy együtt él egy lánnyal, állítólag szereti, sokat szoktunk beszélgetni, de úgy érzem, hogy én is tetszek neki, sokszor célozgat rá. Mit kellene tennem? Csak azt ne írjátok, hogy ez mennyire nem etikus, mert teszek rá. Sajnos a mai világban ez így működik, ha normális pasit akarsz akkor el kell csábítani a barátnőjétől. Szóval az olyanokat kérem mellőzni, hogy felejtsd el, keress mást, blablabla...

2013. márc. 5. 10:44
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Akit lehet,azt el lehet csàbìtani!aki meg szeret valakit mellette marad! Bàr ez ritka!
2013. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Az èn pasimra is ràmenne egy csaj. Mindig nèzi,meg mosolyog rà ès rettentöen irritàl.Egy melóhelyen dolgozunk. Az se zavarja,hogy vagyok èn. Megèrtem a pasikat,mikor mondjàk: a nök kurvàk. De èn soha nem kezdenèk olyannal,akinek van valakije.
2013. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:

ne legyél már szánalmas, ha komoly kapcsolata van hagyd békén -.-

a csávó meg egoista .. direkt csinálja hogy húzza az agyad. mert látja rajtad mivan..

télleg keress mást mert ez nagyon nagy cink :DDD

2013. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
67%
Elolvasva a kérdésedet arra a következtetésre jutottam, hogy mennyire más világ ez mint amiben én élek, de nem bánom... :)
2013. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Ha a fodrászod korrekt ember, és szereti a barátnőjét, akkor biztos nem fogja elhagyni a barátnőjét és meg se fogja csalni. Szerintem a barátaidat kellene inkább lecserélned olyanokra akik inkább építik a lelkivilágod mintsem lerombolnák azt. Van még értelmes, rendes férfi a világon, aki egyedülálló és megbízható társat szeretne, csak meg kell találni. Inkább építkezz lelkileg és erkölcsileg te is boldogabb leszel, tanulj emberismeretet akkor könnyebb kiszűrni a megbízhatatlan sz*rháziakat is. Ehhez viszont sok sikert és kitartást kívánok. Ha neked sikerülne elcsábítani a jelenlegi barátnőjétől az csak azt bizonyítaná, hoyg egy gyenge ember akit majd valaki más is könnyen el fog csábítani tőled.
2015. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!