Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elcsábítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elcsábítani valakit, akinek komoly kapcsolata van?

Figyelt kérdés
A fodrászomról lenne szó, aki férfi, ezt azért írom, mert csak ott van esélyem beszélni vele, mikor megyek hozzá. Tudom, hogy együtt él egy lánnyal, állítólag szereti, sokat szoktunk beszélgetni, de úgy érzem, hogy én is tetszek neki, sokszor célozgat rá. Mit kellene tennem? Csak azt ne írjátok, hogy ez mennyire nem etikus, mert teszek rá. Sajnos a mai világban ez így működik, ha normális pasit akarsz akkor el kell csábítani a barátnőjétől. Szóval az olyanokat kérem mellőzni, hogy felejtsd el, keress mást, blablabla...

2013. márc. 5. 10:44
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
84%
Elöször is, nem ismersz,h tényleg álszent lennék e. Ne itélkezz, ez az elsö amit meg kéne tanulnod. A másik: Nekem ez a mondat: (együtt él egy lánnyal, állítólag szereti) egyértelmüen azt mutatja,h szereti!. Vajon ö is akarná,h te belerondits a kapcsolatukba? Ennyire gátlástalan nem lehetsz, ráadásul meg is vagy gyözödve,h mindenki ilyen. Abszurd!
2013. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelő átérzi a helyzetem. Nem értem miért olyan nagy bűn az ha valaki érez valamit és miért baj, hogy a másiknak van valakije. Én úgy érzem kezdek beleszeretni az illetőbe és mindent meg fogok tenni, hogy ezt ő is viszonozza. Mert érzem, hogy nem vagyok közömbös a számára. És ha nem hagyja ott miattam a barátnőjét, akkor ott fogja más miatt. Ha nem ő az igazi előbb utóbb úgyis el fogja hagyni, senkit nem szabad belekényszeríteni semmibe, etika ide vagy oda, egyszer élünk, és magunk miatt, nem másokért.
2013. márc. 5. 11:17
 13/45 anonim ***** válasza:
93%

Álszent volnék azért, mert sosem kezdek olyannal, akinek van párkapcsolata, illetve mert nem csalom meg azt, akit szeretek?

Azért, mert nem nevelték belétek az alapvető erkölcsi és társadalmi normákat, nehogy már az legyen a barom, aki normális értékrenddel bír. Hát az eszem megáll. Arról már nem is beszélve, hogy változtatni sem akarnak ezen egyes emberek, mert tökéletesen megfelel nekik ez az életmód és nincs igényük a változásra.

2013. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban ez már tényleg így megy.A csajok marják egymást a pasikért.
2013. márc. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
Kérde6ző, a 8-as vagyok! Még mindig nem válaszoltál arra, hogy miért írtad, hogy normális férfi csak olyan van, akit barátnőtől kell elcsábítani?! Nagyon sok egyedülálló férfi van, akivel boldog lehetnél! Vagy inkább arról van szó, hogy az olyan már nem is számít férfinak?
2013. márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
aki kapja marja ... ez egy ilyen világ
2013. márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Itt mindenki a megcsalásról beszél, pedig nem erről van szó. Nem akarom, hogy megcsalja. Hagyja el. Ezt szeretném. És a nagy erkölcs csőszöket kérdezném: Ti mit csinálnátok ha ép kapcsolatban vagyok és akaratotokon kívül beleszerettek valaki másba, akár kollégába? Feladnátok a boldogságot az erkölcsök miatt?
2013. márc. 5. 11:26
 18/45 anonim ***** válasza:
Ilyen világot élünk és kész. Az győz, aki erősebb és találékonyabb.
2013. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván azért vagyok valakivel, mert szeretem. Ha fölmerül annak a lehetősége, hogy beleszerethetek a párom mellett valaki másba, akkor a kapcsolatom már nem működik rendesen. Ebben az esetben pedig teljességgel felesleges lenne tovább erőltetni azt a kapcsolatot, mindkét félnek kevesebb fájdalommal jár, ha tisztán ér véget az egész, és csak utána kavarodnak bele valami újba.
2013. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
8as, bocsi, nem akartalak megbántani, inkább úgy fejezném ki magam, hogy általában aki nálam esélyes lenne annak van valakije.
2013. márc. 5. 11:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!