Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas, sportos, normális fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, sportos, normális fiú, miért nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

Ez nem egy picsogós kérdés akar lenni,tényleg szeretném tudni mit rontok el.Segítsetek légyszi:)

Szóval 188 cm magas vagyok,meglehetősen izmos,sportos.Ápolt vagyok,igényes.Kék szemem,barna hajam,átlagos arcom van,és szemüveges vagyok.

Belsőre nagyjából normális,kicsit csendes,udvarias,érdeklődő.Szeretek sportolni,bulizni(mértékkel),hangszeren játszom.Hibáim vannak bőven,de kinek nem? (pl. kevés önbizalom,hanyagság) Szeretnék egy normális,átlagos/csinos barátnőt,de sose jön össze.Mindig leráztak eddig,csak egyszer volt hogy nekem nem tetszett a lány.Nincsenek nagy igényeim.

Szerintetek mit rontok el mindig? Miért nem kellettem eddig egy lánynak sem? 17/F



2013. márc. 10. 21:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Persze,egy 4 évvel idősebbhez képest kis giliszta vagyok,de a korosztályomban meglehetősen jó:)

Néha szoktam kezdeményzni,csak mindig vége lesz,túl hamar.

2013. márc. 12. 20:15
 12/14 anonim ***** válasza:
mert ez így önmagában mind halál unalmas.
2013. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szerintem ha egy kicsitt bátrabb lennél és figyelmesebb a másikra talán összejöhet. Nekem bejönnél a leirás alapjan

15L

2013. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 smile44 válasza:
Már most 10/10 a magasságod miatt :D egyébként vagy te vagy még tapasztalatlan vagy pedig sok kis... öhm... furcsa lánykákkal vagy körülvéve :D
2013. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!