Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek őrültség hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek őrültség hogy azt azt állítom hogy nem létezik szerelem?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom hogy nincs szerelem. Ha valakivel elkezdesz egy kapcsolatot akkor később nem szerelmes leszel belé hanem elkezdesz ragaszkodni hozzá. Megszokod hogy vele vagy, bízhatsz benne, számíthatsz rá stb. És ha később mégis szétmentek, csak azért fáj, mert kialakítottál egy életet, életformát, hogy vele vagy, és ha vége a kapcsolatnak, ez megszűnik és változás áll be. Szerintem senkibe sem lehet úgy beleszeretni, hogy aztán ne lehessen elfelejteni. Lehet, hogy szakítás után rossz, mert megválsz valakitől, akit azelőtt magad mellett tudtál, de később visszaáll a szingli életed, és úgy élsz tovább, ahogy azelőtt. Hiszen szingliként is boldogultál, elvoltál az életedben. (Persze ezt az okfejtést csak addig értem, míg hozzá nem mész valakihez/el nem veszel valakit, és gyerekeitek nem lesznek).

Ti mit gondoltok erről?

Kort is írjatok!


2013. márc. 12. 16:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyet biztosan tudok. Szerelem van. Nem tudom meddig tart, lehet hogy egy idő után ragaszkodás lesz belőle, sőt biztos, de lehet észre sem vesszük, hogy elmúlik a szerelem.

DE szerelemmel kezdődik, az biztos! :-)

2013. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!