Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem kellek senkinek? :'D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kellek senkinek? :'D

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami kirivo szepseg de nem vagyok egy szornyella de frasz sem. apolt vagyok megminden nem csak a bulizas meg a berugas jar a fejemben hanem fontosabb dolgok is. ez mar nem is jo a mai pasiknak? hova lettek a gentlemenek? az oltonyos ferfiak? :(


17/L


2013. márc. 17. 13:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem kellesz senkinek? Egyszer megtalálod azt, aki hozzád illik ;)
2013. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
jo de addig egy kicsit akarok elni is. :D ha egybol megtalalom az igazit az nemjo. :D
2013. márc. 17. 13:23
 3/33 anonim ***** válasza:
Mert csak a legjóképűbb srácokat veszed észre.
2013. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Dehogy nem, én amikor annyi idős voltam mint te és minden hétvégén buliztam. Ilyen lányokat kerestem, csak rossz helyen.:D

23/F

2013. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
nem csak a legjobbkeput keresem. de azert kell egy esztetikai szint h ne undorodjak tole. es igen magasra teszem a mercet mert mar unom azt h olyan pasival jarok aki idegesit.
2013. márc. 17. 13:26
 6/33 anonim ***** válasza:
öltönyös :D ..... hidd el ezeken kívül is vannak elragadó személyiségek bár nemsok gondolom neked is a jobb pasik kelenek mint nekem a fullos csajok .. ha átlagos vagy és még közöségbe se nagyon jársz akkor érthető nemvagy szép de attól lehet különleges és elragadó szemilyéségü de nemvagy :P csak viceletem még fiatal vagy legyél emlékezetes ügyelj az első benyomásra ! És nefélj megélni önmagad!
2013. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

17 évesen öltönyös pasikat akarsz?:D Ez aranyos.

Amúgy sajnos még várnod kell, mert a korosztályodbeli srácok valszeg még nem ütik meg a szintet értelem terén, az idősebbek meg még nem vesznek komolyan.

De amúgy sok sikert, aki keres talál ;). Csak adj lejjebb az igényeidből :D

20F

2013. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
jo az oltonyos csak vicc volt :D nyilvan nem attol fugg. :D csak logikusan gondolkozva aki oltonybe jar az olyan helyen dolgozik es aki olyan helyen dolgozik az mar tud valamit es aki tud valamit az pont jo nekem. ergo oltony=alompasi! :D egyebkent meg nem a sjat korosztalyomba akarok keresni hanem kicsit idosebbek kozt (max23 nincs apakomplexusom). es jarok kozonsegbe es bulizni is de nem az a fo hobbim ezt ugy ertettem :)
2013. márc. 17. 13:35
 9/33 A kérdező kommentje:
de nyugodtan komolyan vehetnetek azert... nem vagyok buta liba.
2013. márc. 17. 13:37
 10/33 anonim ***** válasza:
ilyen alapon sose vonj le mesze menő következtetéseket az összhang meg a részletek a fontosak és te tegyükfel egy ilyen fiúért cserébe mit tudsz nyújtani :D :O ugyebár átlagosvagy és az átlagos csajokra ráse nézek ahoz alakítani kell vagy ribinek lenni gondolom éretlen is vagy tapasztalatlan najív ...
2013. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!