Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mégis milyen jogon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mégis milyen jogon sértegetitek az alacsony fiúkat? Most nektek hogy esne, ha valaki a súlyotok vagy magasságtok miatt gúnyolódna rajtatok? Miért vagytok ilyen szívtelenek?

Figyelt kérdés

Itt láttam egy-két alacsony fiús kérdést és borzasztó volt nézni, hogy mennyire megvetitek és undorodtok az alacsony fiúktól. Most ennyire felszínesek a mai csajok vagy mi van?

Kutatások igazolják, hogy az alacsony fiúk sikertelenebbek az életben, főleg párkapcsolatok terén, de most már látom a kérdések is igazolják ezt, hogy a lányok megvetik, kigúnyolják az alacsony fiúkat.


2013. márc. 21. 22:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%
Alapvetően a lányok többsége szerint a fiúk 180 cm felett kezdődnek, így egy 170 cm vagy alacsonyabb pasi gúny tárgya szinte az összes lánynál. (Még nem találkoztam olyannal, akinél ne így lett volna, ettől függetlenül még létezhetnek, de én még nem találkoztam velük) Neveztek engem már törpének, gnómnak, illetve egyéb sértéseket is mondtak, amik a magasságomra vonatkoztak. Tapasztalataim szerint a lányok többsége rettentően bunkó, ha egy olyan pasi mer feléjük közeledni, aki nem esik bele az előzetesen, maguk számára felvázolt képbe.
2013. márc. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%

B-szdmeg, nem unod, hogy már a 687. ugyanilyen kérdést írod ki??

Hiába magyarázzák el minden alkalommal, hogy k*rvára nem akkora probléma ez, hogy alacsony vagy?

Szerintem te azt akarod hallani, hogy "igen, a lányok szemetek, és kiröhögik az alacsony faszikat", mert igazolást keresel a sikertelenségedre, és egyszerűbb ráfogni a magasságodra, amin úgysem tudsz változtatni.

Holott a valóság meg az, hogy a sikertelenségednek olyan oka van, amin tudnál változtatni, ha akarnál, csak éppen azt nehezebb elismerni.

Nekem sok haverom van, akik jóval alacsonyabbak nálam, én 183 vagyok, ők 170 körüliek, és mindegyiknek volt már jó néhány nője, többen közülük boldog házasságban, párkapcsolatban élnek, és most kapaszkodj meg: sokuknak magasabb a barátnője.

Szóval ne rinyálj, hanem szedd össze magad. Az egyetlen ok, ami miatt nem tudsz nőt szerezni, pontosan ez az önbizalomhiányos, férfiatlan rinyálás.

2013. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Hanariko ***** válasza:
33%
11. válaszoló: ugyan személyesen valóban találkoztál még velem se, de engedd meg hogy ezúton biztosítsalak arról, nekem nem 180-nál kezdődik a férfi... ez nem ennek a függvénye. Ez csak egy általános dolog, hogy a fiúk magasabbra nőnek mint a lányok és nyilván ezért a legtöbb párkapcsolatban is ez a felállás. De nem hinném, hogy így választunk párt, kivéve a felszínesek, vagy akinek nagyon konkrét elképzelése van (de az akkor már azt is megmondja hogy szem, haj, stílus milyen legyen, szóval...)
2013. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Hanariko ***** válasza:
33%
pontosítok: kicsi a valószínűsége hogy találkoztunk már xD
2013. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
13: Na igen. Vannak a lányok, akiknek számít a magasság, náluk ugyebár az alacsony fiúknak semmi esélye. Vannak azok a lányok, akiknek nem számít a magasság. Ezt aláírom, de ugyebár könnyű belátni, hogy ezeknél a lányoknál a férfitársadalom teljes szegmense játszik, így sokkal nagyobb a verseny, amiken bizonyos további külső jegyek sokat ronthatnak. Olyan lányról meg nem nagyon hallottam, hogy kimondottan az alacsonyakat preferálta volna. Alacsony férfiként sokkal nehezebb érvényesülni. Mondjuk én úgy vagyok vele, hogy tisztában vagyok a külsőmmel, és tisztában vagyok azzal is, hogy nekem olyan feladat, mint pl. egy átlagos srácnak 200-300 lányt meghódítania, vagy egy analfabétának egyetemi diplomát szerezni. Éppen ezért nem is tartom gáznak, hogy 26 évesen még szűz vagyok. (11-es voltam)
2013. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen igaza van az előzőnek. Én is alacsony vagyok a 170cm-el. Kaptam elég ordenálé és finom hangú elküldéseket is nőktől, akik kb egymagasak vagy alacsonyabbak voltak, mint én.. mert nekik férfi kell (180cm) és a védelem bla bla. Soknak fontosabb a magassarkúja, és a barátnői véleménye, mint a sajátja, sok azt sem tudja valójában mit is akar... A lényeg, sajnos igaz, hogy több hátránya van, mint előnye annak, h valaki alacsony értsd: <175cm.. Ezerszer lennék ronda 180cm-el, mint helyes 170cm-el. Olvastam itt a gyk-n hogy 158cm-es nőnek min 185cm-es pasi kell ??!!.. Kérdem miért? ÉS sajnos ilyenekből rengeteg van, az ilyenek küldik el az alacsony férfiakat, esélyt sem adva nekik arra, hogy megismerjék. De 100 szónak is egy a vége. Igaz amit az előző írt sajnos..
2013. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Hanariko ***** válasza:
67%

hát lehet hogy akkor én nem nőttem nagyra (164 cm) de egy 170 cm-es magasság abszolút nem alacsony szerintem... jó lehet egy 190-es csajnak az, de elég fura volt olvasni hogy elküldtek, ráadásul ordenáré vagy nem tom milyen módon mert "nem vagy férfi"...

Azt nem mondom, hogy kifejezetten az alacsony az ideálom, de pl. éve odavoltam egy velem egy magas (sőőőt 2 évvel fiatalbb) srácért. És még csak szép fiú sem volt (elég speciális az ízlésem) viszont boxolt, vagyis sportolt, ami nagyon szimpi volt benne + jófej volt meg ilyesmik.

Csak gondoltam elírom, hogy lássátok, simán van esélye egy 160-as fiúnak is, 170-esnek meg pláne...

2013. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%

Hanariko. Sajnos vannak ilyen "nők" is, de örülök, h vannak olyan kivételek is mint Te.. Köszi a kellemes szavakat :)


üdv György.

2013. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
22%
Ja mert ti sose gunyoltatok a lanyokat, ne sajnaltasd mar magad te torpe. Amugy meg azert mert a fiunak kell magasabbnak lennie ,egy alacsony fiu tok gaz. Blah.
2013. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!