Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most az egyszer nem hasznaltun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most az egyszer nem hasznaltunk ovszert. Baj lesz ebbol? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Az utolso menzeszem idejen a baratomnal voltam par napig.a jo dolog az volt hogy a menzeszemnek utolso napjan voltam,estere mar nem folyt semmi,a rossz hogy nem volt nalunk ovszer.de arra gondoltunk hogy ha most voltam beteg nagyon keves az eselye a terhessegnek.persze h nem bennem elvezett el,de ket napja meg kene jojjon es meg semmi sehol.maskor is van mikor kesik,de az utobbi idoben rendesen meg szokott jonni.szerintetek van okom felni?

2013. márc. 22. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

"Beteg" voltáÁl? Hol élünk, a kőkorszakban?


Szerinted, miért ne lenne okod félni? Amúgy honnan tudjuk, hogy lesz-e baj ebből? Nem vagyunk terhességi tesztek. Mi a sz@rnak írtad ki ezt a kérdést? Nem leszel okosabb, mi is csak azt tudjuk mondani hogy LEHEEEET. Amit te úgy is tudsz, minek kérdezed?

2013. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
várj még egy két napot, lehet, hogy kicsit csúszik. de ha nem jön meg akkor utána- vagy már akár ma- biztos, ami biztos vegyél egy tesztet.
2013. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezzel a mesi végén szexelünk elvvel az a gond, hogy pont a mesi végén szabadul fel a sok ösztrogén. Ami peteérést produkál.
2013. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kérdezd a tesztet
2013. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!