Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire sok ezen az oldalon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire sok ezen az oldalon a magányos ember? Nem feltétlen kapcsolat nélküli magányra gondolok.

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre,hogy sok ezen az oldalon az olyan ember,aki egyedül van,nem jár sehova,nincsenek barátai,életkedve,stb. Arra gondoltam nyitni kellene egy ilyen csoportot,hogy az ilyen emberek tudjanak beszélgetni,ismerkedni,barátkozni,ha már máshol nem sikerül.
2013. márc. 26. 22:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván akinek mindig van mit csinálni meg van társasága az nem itt múlatja a időt.
2013. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én pl boldog házasságban élek, de ettől függetlenül van időm itt is lenni. Igaz én tényleg csak tanácsokat adok, nem kérdezek, nem keregélek csak tanácsot adok ha tudok. Attól hogy valakinek van párja még nem fog a nap 24 órájában kézen fogva ülni vele. Az én férjem pl korán fekvő tipus kb 2 órája alszik. én pedig késön fekvő vagyok. Napközben is amikor épp ráérek felnézek ide, de ettöl függetlenül sok minőségi időt töltök a férjmmel. Többet mint sok házaspár aki reggel korán elmegy otthoról és csak este esik haza. Szerencére nekünk egyikünknek sem ilyen a munkája.
2013. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Alapból sok a magányos ember, mert sok érték elveszett már a mai világban, nem könnyű igaz barátokat találni (mondjuk már egyetlen egy is aranyat ér).

Viszont attól, hogy valaki nem járogat el annyit, még nem biztos, hogy baj van az életével. Én is sokat vagyok itthon, de ez azért van, mert itthon érzem magam a legjobban, mert kényelmes és azt csinálok, amit akarok, szabad vagyok, belesüppedhetek a hedonizmusba. :P Szóval jó dolog néha lepunnyadni, szóval ebből nem feltétlenül kellene leszűrni, hogy valaki magányos.

Bocsi, hogy most ezt ideoffoltam, csak szeretem ezt tisztázni, mert sokan nem értik meg, hogy nem mindenkinek a pezsgés meg az eljárkálás jelenti az életet, szórakozást.

2013. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nekem nem nagyon vannak barátaim és nem is hoszem hogy lesznek.


Illetve vannak távoli barátaim akik segítenek ha nagy baj van és fordítva, néha összfutunk a vonaton, de ennyi. Nekik megvan a saját életük tele "ultramenő" emberekkel. Én csak belerondítanék a dologba, mint valami kolonc!

2013. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Lehet ennek introvertáltság az oka vagy csak az, hogy túl jó nekünk otthon ill. nem találjuk a közös hangot a körülöttünk élő emberekkel.


21/N

2013. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Engem csak mindenki irritál,azért nem foglalkozom a világgal.Itt se annyira,csak leírom a véleményem a dolgokról...
2013. márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Tegnap én már ezt megkérdeztem, illetve ötletnek felhoztam a csoportot, de leszavazták :)
2013. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Amúgy sokat segíthet egy ilyen csoport. Én márcsak tudom, én is vagyok tag 1 csoportban, és egész jó dolog.


Leszámítva, hogy még így is sok bajom van... Kellene 100 rugó holnaputánra vazze' nem nagyon tudom ezt honnan lopom össze...

2013. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
én csatlakoznék :) 20 éves fiú vagyok. Igazából szerelemre vágyom és akkor bárhova mennék VELE :)
2013. márc. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

igen, sokan vagyunk itt magányosak.érdekes, hogy amikor épp olyan korszakom van, hogy mindig van valamit csinálnom, az a néhány barátnőm nem sz.ar le a pasija miatt, akkor van, hogy 1 hétig fel sem nézek.


ez a csoport már nekem is eszembe jutott, lehetne minden megyeszékhelyen egy GYK csoport, mondjuk hetente egyszer, és olyan lenne, mint az anonim alkoholisták klubja, csak mi lennénk az anonim magányosak klubja...

2013. márc. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!