Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire sok ezen az oldalon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire sok ezen az oldalon a magányos ember? Nem feltétlen kapcsolat nélküli magányra gondolok.

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre,hogy sok ezen az oldalon az olyan ember,aki egyedül van,nem jár sehova,nincsenek barátai,életkedve,stb. Arra gondoltam nyitni kellene egy ilyen csoportot,hogy az ilyen emberek tudjanak beszélgetni,ismerkedni,barátkozni,ha már máshol nem sikerül.
2013. márc. 26. 22:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Párom sosem volt, akiket a barátaimnak hittem, csak kihasználtak, szóval igen, elég magányos vagyok. Jelenleg se pár (bár arra semmi esély, hogy szerezzek), se barát, se haver, se ismerős...
2013. márc. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!