Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A belevaló, nagyszájú lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

A belevaló, nagyszájú lányok mellett hogyan lehet érdekes egy visszafogott, csendes lány?

Figyelt kérdés
Sajnos én nem vagyok olyan vagány, mint néhány lány ismerősöm. Nem tudom, mi az oka, egyszerűen csak ilyen vagyok. Szeretnék én is olyan lenni, aki kiáll magáért, vicces, hallatja a hangját, nem csak elveszik a társaságban. De nem megy nekem, ezért érdekel, hogy ha így nem, akkor máshogy milyen módon tud érdekes lenni valaki? Mert amúgy szépnek, okosnak és aranyosnak mondanak, de azt is mondják, hogy nem vagyok valami határozott, meg olyan kis szende vagyok. Szerintetek mit csináljak?
2013. márc. 29. 20:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
A szende lanyok szexik. A hatarozatlansag viszont gond. Ha tetszik valaki, mutasd is neki, hogy erdekel, ne keress kifogasokat.
2013. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
A kommented nekem szántad kérdezô? Ha igen, akkor is fenntartom az elôzô válaszban leírtakat :) minden lányban van valami különleges, hidd el.
2013. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak: Ez kb. annyira volt használható tanács, mint leukémiásnak azt mondani, hogy ne legyen beteg...de komolyan. Az ilyen idióta tanácsokkal, ami már a kérdésből is kiderül, hogy ilyen akar lenni a f*szom kivan.

Egy csepp együttérzés, és nem semmirevaló tanácsokutnak majd az eszedbe.


A kérdezőnek: Én nagyon szeretem az ilyen lányokat. Igaz, szerintem senkinek nincs kötött ideálja, ezért nem zárom ki a többit sem. Legjobban nekem a nem feltűnősködő okos lányok tetszenek.

Nem biztos, hogy meg kell változnod. Találj egy olyan társaságot, ahol elfogadnak(nem tudom, hogy itt elfogadnak-e).

Olyan társaságot kell találnod, akik körében jól érzed magad.


Magadat adni pedig nem azt jelenti, hogy a téged körülvevő emberekből valakit lemásolsz, hanem felfedezni magadban azokat adolgokat, viselkedésmintákat, amiktől te tényleg jól érzed magad. Ez sok "gyakorlást" igényel.


Hány éves vagy?:)

2013. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Igazából csak elolvasom a válaszokat, a kérdésekre válaszolok (ha vannak), de mire elküldöm, már jönnek is az újabbak, szóval nem konkrét személynek válaszolok. :)


17 éves vagyok.

Amúgy azért kérdeztem, mert van egy fiú, aki tetszik, de ő meg szerintem éppen az ilyen belevalóbb lányokat szereti. :( A határozatlansággal mit tudok kezdeni?


Amúgy köszönöm szépen az eddigi összes választ! :)

2013. márc. 29. 21:01
 15/26 anonim ***** válasza:
81%

Határozatlanság:

-adj hangot a véleményednek, akkor is ha vaakiével ellenkezô

-légy független másoktól

-ha oltogatnak vagy szóban b*szogatnak mondj annyit hogy 'aha' vagy 'biztos' és leállnak

2013. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%

Nem akarlak megsérteni,de sokkal inkább járnék az egyik barátnőddel,mint veled.

Nem a külső miatt,hanem mert egy kapcsolat sokkal jobb egy olyan lánnyal,aki meg mondja,ha valami baja van.Sokkal kiegyensúlyozottabbak,nem kell őket babusgatni annyit,mint pl téged.De nem akarlak lehordani,ezek az én tapasztalataim.

Lehetnél kicsit hasonló hozzájuk.

Esetleg lehetne önbizalmad,és ha valami van,jelezhetnéd.

Persze mondani könnyű,igaz?

Hát jobban jársz,ha nem maradsz ilyen.A hozzád hasonlók általában nem boldog emberek.Eleve,ha valaki boldog,kivirágzik szinte.De ne kelljen ehhez más,egyedül is lehetsz boldog.Ahogy Buttha is mondta,Nem mások tehetnek arról,hogy boldogtalan vagy,akkor miért hibáztatnád őket?-vagyis nem máson múlik,milyen a viselkedésed.

2013. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem egy meglehetősen szembetűnő szexis szerelés elvonja a figyelmet arról, hogy meg se szólalsz. Igaz, hogy csak a szexuális fantáziájukat mozgatnád meg, de az is több, mint a semmi.


Amúgy valakinek így is jó leszel, nem vagyunk egyformák.

2013. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden pasi szereti a nagyszájú lányokat, hidd el. A tapasztalataim azt mutatják, hogy a pasik nagyobb része kifejezetten nem kedveli őket, mert az önbizalmukra veszélyesnek tartják őket.
2013. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veled baj. Ne akarj más lenni, elég taszító tud lenni, amikor valaki megjátssza magát és teljesen másnak akar látszani.

Amúgy a belevaló lányokat is meg lehet unni. Sőt a legtöbb fiú általában a visszafogottabb, kis aranyos lányokat szereti. Persze egy belevaló csaj el tud varázsolni, de én pl. sokszor direkt a visszafogottabbaknál próbálkozom, annak is van egy varázsa. :)


Szerintem ne akarj megváltozni, inkább csak érd el, hogy a kiszemelted megismerhessen kicsit. Mivel csendes vagy valószínűleg semmit sem tud rólad. Így nincs amivel megfogd, mert nem adsz semmit a személyiségedből, nem tudja milyen vagy, még ha tetszel is neki külsőre fogalma sincs mi lehet bennetek közös, vagy mit mondhatna neked a szián kívül. :)


Próbálj beszélgetni vele, kérdezz tőle valamit, kérdezd a véleményét valami sulis eseménnyel kapcsolatban, majd tedd hozzá a sajátodat is.

2013. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

A tanácsokat köszönöm!

Amúgy tudom, tisztában vagyok vele, hogy ez így nem túl jó, azért is kértem itt az emberek véleményét. :) Amúgy ha már ismerem az illetőt, akkor semmi bajom nincs, én is kifejezetten "nagypofájúvá" válok néha, de azért nem ez a jellemző, meg odáig, az ismertségig valahogy el is kéne jutnom. Mert szerintem kevés ember van, aki tényleg ismer, nagyon beskatulyáznak, az a baj.

Amúgy nem a fantáziájukat szeretném megmozgatni, bár igen, az is több, mint a semmi. :)

2013. márc. 29. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!