Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A belevaló, nagyszájú lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

A belevaló, nagyszájú lányok mellett hogyan lehet érdekes egy visszafogott, csendes lány?

Figyelt kérdés
Sajnos én nem vagyok olyan vagány, mint néhány lány ismerősöm. Nem tudom, mi az oka, egyszerűen csak ilyen vagyok. Szeretnék én is olyan lenni, aki kiáll magáért, vicces, hallatja a hangját, nem csak elveszik a társaságban. De nem megy nekem, ezért érdekel, hogy ha így nem, akkor máshogy milyen módon tud érdekes lenni valaki? Mert amúgy szépnek, okosnak és aranyosnak mondanak, de azt is mondják, hogy nem vagyok valami határozott, meg olyan kis szende vagyok. Szerintetek mit csináljak?
2013. márc. 29. 20:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

21:30 vagyok

Az egyik, aki hosszabb választ írt. :)


A határozatlanságról: az egésznek az az alapja, hogy tudd ki vagy. Ehhez az kell, hogy tudd mit szeretsz és mit nem. Ezt pedig már csak el tudod dönteni. Pl. csak tudod, hogy tetszik-e neked a zene amit hallottál, vagy ízlik-e egy étel, mi a véleményed azokról a lányokról akik azzal akarnak meghódítani fiúkat, hogy kirakják a mellüket (XD) stb. Ha ezekről van véleményed akkor azt is tudni fogod, hogy ki vagy. Pl itt is írtad, hogy mi érdekel, tehát nincs veled baj, csak azok a lányok hangosabbak, harsányabbak (ami nem feltétlenül vonzó).

2013. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked is nagyon szépen köszönöm! :) Megfogadom a tanácsaidat, nem is drasztikus változásokat akarok, csak annyit, hogy ne vesszek már el mindig annyira a tömegben.
2013. márc. 29. 21:38
 23/26 anonim ***** válasza:

:)

Egyébként hidd el, hogy ha most nem is így érzed, később ez sokkal kifizetődőbb lesz.

Sokkal vonzóbb az, ha valaki kissé titokzatos. Mert te amúgy egy igazán "tartalmas személyiségnek" tűnsz, csak épp elrejted ezt.

A nagyszájú lányok lehet, hogy meg tudják fogni a legtöbb pasit, de te viszont meg fogod tudni tartani. ;)

Azzal viszont egyetértek, hogy egy kapcsolatban jobb ha az illető kimondja ha zavarja valami, nem csak csendben szenved és a másikat okolja. De azt írtad később már meg tudsz nyílni, így szerintem nem lesz baj.


Ha nagyon nem megy, akkor jelöld be a srácot a neten és kezdd el lájkolgatni a dolgait (csak ami tényleg tetszik), a profilodra pedig írj valami klassz bemutatkozást, hogy lássa mennyi minden érdekel.

2013. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy, és tényleg sokat segítettél. :) Remélem így lesz, ahogy mondod :)
2013. márc. 29. 22:33
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hasonló helyzetben vagyok én is. Társaságban hallgatag vagyok. Az egyik dolog ami nekem segített, hogy a társaságból közelebb kerültem egy két emberhez. Velük többet beszéltem kettesben, jobban megismertem őket, és ők is engem, mert egy idő után meg tudok nyílni, tudom magamat adni. Nekem ehhez idő kell és az hogy kettesben vagy max hármasban legyek sokat, ne nagy társaságban. Érdekes mert egy olyan lányhoz kerültem közel és kezd nagyon jó barátnőm lenni, aki a legnagyszájúbb az egész társaságban. És volt már sok olyan helyzet, hogy társaságban ő hívta fel a figyelmet rám. Kérdezett valamit, mutatott valamit, vagy hasonló, és abban a pillanatban hirtelen sokkal inkább úgy éreztem, hogy része vagyok a társaságnak: hirtelen középpontba kerültem.

Szóval nem rossz jóban lenni azzal aki mindig a középpontban van:) Persze nem érdekből tettem, csak így alakult, meglepve tapasztaltam a jótékony hatását:)De úgy tűnt neked ez adott, ott vannak a belevaló barátnőid.

Vagy azt tudom még ajánlani, ha nagyobb társaságban nem is tudsz megszólalni, akkor beszélgess egy valakivel, aki a közeledben ül (ülj ahhoz akit jobban ismersz, pl. barátnőid mellé) és ha olyan a helyzet el is felejtheted hogy társaságban vagy, koncentrálj csak egy emberre. Így egyrészt látják hogy beszélgetsz, másrészt hallják is és csatlakozhatnak a témához, vagy kérdezhetnek tőled, és kialakulhat a beszélgetés nagyobb társaságban is.

Nekem ez is beszokott jönni.


De mindezektől eltekintve semmiképpen se értékeld le magad emiatt. Mindenki más, és mindenki értékes.

El kell fogadnod magad ahogy vagy, szeretned kell magad így. És ezzel párhuzamosan tudnod, hogy mi az amit fejleszteni szeretnél magadban. Ez talán ellentmondásosnak tűnhet. De az önbizalom segít. Főleg hogy te tudsz önmagad lenni vicces nagyszájú is, csak nem mindenkivel. Ugyan ilyen vagyok. Vagyis ez nem egy gyökeres személyiség átalakítás amit szeretnél, hiszen az a vicces néha nagyszájú személyiség is TE vagy. Csak annyit kell fejlesztened hogy társaságban is legyél nyitott. Nem mást kell adnod, csak önmagadat kell kifejezned jobban.


Nekem is tetszik egy fiú, aki a határozott lányokat kedveli. Valaki írta nagyon helyesen, hogy aki nem ismer nem tudja mit mondjon neked. Ez nagyon igaz.

Aki tetszik nekem próbál közeledni hozzám (mindenkihez amúgy, ő olyan nagy vagány, és mindenki érdekli). És mindig csak egy-egy dologgal tud hozzám fordulni, mindig ugyan azzal, amiről tudja hogy érdeklem, mert nem ismer jobban.


Nem tudom ezzel mennyit tudtam segíteni, erről én már nagyon sokat gondolkodtam, erről sokat lehetne még írni.

2013. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Szia. Sokáig nekem is ez volt a gondom. De rájöttem, hogy bárki érdekes, még csendesen is, aki egyszerűen emberi, és hogy az érdekességet nem a felszínen kell keresnem, legalább én, mert az úgyis csak közönséges, és eleve, ha magamban keresem, akkor utána már okom is lesz megnyílni. Amúgy ismertem már olyan embert a környezetembből, aki nagyon kitűnt a tömegből, pedig csendes volt. De sugárzott róla az értelem. Bár nem olyan volt, mindig csendes, mint én depis-korszakaimban, de a varázsának az alapja az, hogy természetesen beszélt és viselkedett, mint aki már rég elfelejtette " a különcség problémáját". Szerintem ha valami(AMI igazán TE vagy) leköti az ilyen gondolataidat és bizonytalanságod, akkor egy időután másképp látod majd a dolgokat, kevésbé fogsz aggódni.

Szerintem mindenben érdekes az ami ÉRDEKES, ami túltesz magán, valami jót tud mutatni, nem a kategória számít.

2013. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!