Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul érzem magam mert szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam mert szép vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem az emberek nem szeretnek és azt gondolják, hogy csak egy agyatlan liba vagyok, csak azért mert szebb vagyok náluk. Nem is vagyok olyan szép, de a környezetemben lévő embereknél azért szebb. Félreértés ne essék, nem vagyok beképzelt, nem hangoztatom, hogy mennyire szép vagyok, nagyon önbizalom hiányos is vagyok... ezért is érzem magam rosszul, hogy szép vagyok.


A nem túl szép lányok mit gondolnak azokról a lányokról akik szebbek náluk? Hogyan tudnám elfogadni és nem szégyellni, hogy szép vagyok?


2013. ápr. 1. 01:14
1 2 3
 11/24 ájszíjú ***** válasza:
Most kicsit megsajnaltalak :(
2013. ápr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Hatossal és nyolcasal egyetértek.

Nem ellentmondásos, amit a kérdező írt, vannak ilyen lányok.

Azt mondják rájuk, hogy fent hordják az orrukat, egoisták, stb., de az irigyeik teszik őket ilyenekké. Eredetileg szép és szerény lányok, akik anélkül szépek, hogy festéket kennének magukra.

Nem összetévesztendő a beképzeltséggel és a flegmasággal.

2013. ápr. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
#9 Oké!
2013. ápr. 1. 01:27
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért barátkozom pasikkal.

Nincs semmi bajom a lányokkal, de akármilyen jóban is voltunk, mindig csak vetélytársat láttak bennem, ha elmentünk valahova, a pasik hozzám jöttek oda,...stb, szóval érezhetően féltékenyek voltak rám és annak ellenére, hogy én mindent megteszek a barátaimért, elkezdtek valahol mélyen haragudni rám.Pedig mindig azon voltam, hogy az adott barátnőnek segítsek találni valakit, ha ott volt egy pasi, egyből lekoptattam, meg bevontam a lányt a beszélgetésbe, én nem kezdtem ki senkivel, nem flörtölgettem, de attól még engem vettek észre, most erről nem tehetek. Volt olyan, hogy direkt mindenféle smink meg szexi ruha nélkül mentem bulizni, de úgyis engem találtak meg, ez van, pedig csak egy asztalnál beszélgettem egy barátnőmmel, semmi tánc vagy ilyesmi.

Úgyhogy ha nálad is ilyen rossz a helyzet, akkor javaslom, hogy te is próbálj inkább srácokkal barátkozni. Persze valószínűleg be fogsz nekik jönni, de nem feltétlen komolyabb szinten, szóval attól még lehet haverkodni, és egy pasi nem fog rád emiatt féltékenykedni meg semmi, hogy jól nézel ki. Na meg amúgy is sokkal inkább a srácokkal van hasonló humorom meg témáim, távol állnak tőlem a tipikus csajos témák...

21L

2013. ápr. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Fiúkkal nem szeretnék barátkozni. Szerencsére azért ennyire nem is rossz a helyzet. Van olyan barátnőm aki nem féltékeny rám, mondjuk ő meg túlságosan felnéz rám és emiatt kellemetlenül érzem magam.
2013. ápr. 1. 01:44
 16/24 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült a 9. tesztje?
2013. ápr. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nekem erotikus munkám van. Nem sokára meg lesz a mell plasztikám. Elég sokat edzek, jó alakom van. Én szeretem, hogy csinos vagyok, és jól nézek ki. Szeretem amikor megnéznek a férfiak, vagy rám dudálnak, fütyülnek utánam. Sokan irigyek rám, és ezért van pár rossz akaróm. Van, aki engem is buta libának tart, de aki szép, miért ne lehetne okos? nem értem az összefüggést. :) 20/N
2013. ápr. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#16 Még folyamatban van! :)

#17 Szerintem lehet okos az is, aki szép, csak félek, hogy a legtöbb ember nem így gondolja!

2013. ápr. 1. 01:50
 19/24 anonim ***** válasza:

a lányok utálják azokat akik náluk szebb a környezetükben. vannak akik elnyomják és van akik kinyilvánítják. ez alól senki nem kivétel, nem kell majd a sok szöveg h "én neeeem". ha neked lenne csinosabb barátnőd, téged is idegesítene, h a fiúk nem téged néznek. ez belénk van kódolva, ezért sok az önbizalomhiányos lány mert biza van náluk szebb is...

L

2013. ápr. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
minden férfi tekintetét magunknak akarjuk, ez a baj.. ettől válik minden nő nők vetélytársává, ez van. az meg h téged butának néznek, a te hibád. miért hagyod h ezt higyjék? tegyél ellene, mondd meh nekik h ismerjetek meg! és ha rácáfolsz nincs többé miről szó.
2013. ápr. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!