Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul érzem magam mert szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam mert szép vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem az emberek nem szeretnek és azt gondolják, hogy csak egy agyatlan liba vagyok, csak azért mert szebb vagyok náluk. Nem is vagyok olyan szép, de a környezetemben lévő embereknél azért szebb. Félreértés ne essék, nem vagyok beképzelt, nem hangoztatom, hogy mennyire szép vagyok, nagyon önbizalom hiányos is vagyok... ezért is érzem magam rosszul, hogy szép vagyok.


A nem túl szép lányok mit gondolnak azokról a lányokról akik szebbek náluk? Hogyan tudnám elfogadni és nem szégyellni, hogy szép vagyok?


2013. ápr. 1. 01:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Minden embernél van szebb vagy csúnyább. Én meg vagyok elégedve magammal, ha látok egy szép nőt, akkor azt mondom hogy hűha! Persze azért irigykedem, hogy másnak de szép dús hosszú haja lehet, nekem meg rálapul a fejemre, vékonyszálú, meg másnak de szép csípője van, nekem meg keskeny. De tudom magamról hogy nekem is vannak jó adottságaim, amire irigykednek néhányan, pl nagy a cickóm az alkatomhoz képest, szép szemem van, elég babaarcom van stb.

Az hogy nem szeretnek, nem biztos hogy a kinézeted miatt van így, lehet hogy olyan a beszédstílusod, vagy a viselkedésed, ami ezt kiváltja. Találd meg az okát. Esetleg valami pletyka terjeng rólad, és a sok barom elhiszi. Próbálj közelebb kerülni ezekhez az emberekhez, már ha akarsz, és akkor észre fogják venni hogy nem vagy te rossz ember.

2013. ápr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
a lányok kivétel nélkül irigyek a másik lányra ha szebbnek gondolják ezért ócsárolják egymást. a férfiak pedig meg akarnak du*gni, ha nem megy akkor beképzelt pi*csának fognak tartani és hangot is adnak a véleményüknek. jó dolog a szépség, de tudni kell kezelni és élni vele.
2013. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Az irasod alapjan tenyleg okosnak tunsz, a kinezetedre nem tudok mit mondani. A csajos szokasokat meg csak exeimen, es azok baratnoin lattam, de egyreszt, a szebb lanyok csunyabb baratnoket keresnek (exem atlagos volt, es kivetel nelkul nagy baratnoi voltak), akikmg nyilvan irigyek lesznek ra. Az, hogy ez hogyan nyilvanul meg...
2013. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Félreértettetek. A körülöttem lévő emberek nem hangoztatják, hogy butának tartanak és nem is arról van szó, hogy nem kedvelnek. Ezt csak én érzem. Félek, hogy a szép lányokról eleve ezt gondolják a kevésbé szép lányok.

Más is rosszul érzi magát csak azért mert szép? Normális, hogy így érzek?

2013. ápr. 1. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!