Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért háborodnak fel sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborodnak fel sokan azon hogy nekem fontos, hogy legyen autója a srácnak?

Figyelt kérdés
Az elején tisztázni kell, hogy nem a luxus kategóriájú kocsikról van szó most. Hanem akár egy 10-15 éves átlagos autóról, a lényeg hogy menjen. Nem kell hogy gazdag legyen a srác, nem kell hogy BMW-vel járjon, és hogy gyémánt gyűrűket vegyen nekem. Mert a legtöbb emberben ez a kettő valahogy egyet jelent, előítéletesek. Ebben az egészben pedig az a lényeg, hogyha van egy régi bármilyen kocsi, akkor máris teljesen mások a lehetőségek. Nem kell aggódni az eső, a hó, a hideg miatt. Nem kell buszhoz igazodni. Vagy nem kell kilómétereket sétálni mondjuk éjjel fáradtan. Szabadon lehet szervezni kirándulásokat, nyaralásokat, és nem kell azon aggódni hogy milesz ha valamiért hirtelen haza kell mennünk, de nincs éppen busz vagy vonat. Ha lesz egyszer gyerekünk, akkor meg főleg elvárható hogy ne a buszon kelljen cipelni bárhova. Szóval nevetséges, hogy sokan erre rögtön fröcsögni kezdenek hogy jajj akkor én érdekből jövök össze bárkivel is. Egyszerűen nem értik a különbséget az általános kényelmi elvárás meg a luxus között. Mert nekem csak az előbbi a fontos. Nekem is van jogsim, szüleimét szoktam csak vezetni eddig, de szeretnék sajátot is. És szerintem nem egy nagy elvárás egy 26-30 éves pasinál, aki ugye régóta dolgozik, hogy legyen valamije. 400 ezerért már tökéletes használt autókat adnak.
2013. ápr. 2. 18:15
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
78%
Na ha lenne kocsim se kellenél, undorító a fajtád, te dumálsz itt a korral, hogy felétek a 20 éveseknek már van kocsija, de te 21 vagy neked miért is lenne? "Jajj, miből lenne nekem 21 évesen?" 20/F
2013. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%

A Balaton északi partja nem a szegénységről híres. Egyébként megsúgom kedves kérdező, hogy az egyetemisták jó 80-90%-nak nincs kocsija, mert nincs rá szüksége, vagy ha van akkor sem használja.

De úgy látom te ragaszkodsz a szakmunkás férjhez.

2013. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
50%

Missi key te olyan gyökér vagy amilyennek látszol..kár is rád szó.


ki hol lakik inkább ne menjünk bele nem akarok rosszat mondani.

khm am tuti falun laksz.....

2013. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
48%
én meg tudlak érteni kérdező !
2013. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

Ha ennyire fontos a kocsi akkor miért nem veszel te? te írtad h 400 ezerért már van és akkor legalább nem kell h a fiúnak legyen ha neked van mert úgy is 1 autóval mennétek ha közösen mentek valahova.


Nekem nincs saját kocsim, 1 éve még tanultam, most 22 vagyok, nem tudtam összegyűjteni 400ezret 1 év alatt. Ha szüleimtől elkérem akkor megkapom ha nem kell nekik és tankolok bele.

2013. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
82%

de a poén neki nincs is kocsija :D akkor te csóró vagy a környékeden is? :D


jó ez a gyakori

kérdések mindig lehet vicceset találni.xD

2013. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
87%
szégyenlem hogy ilyen "lényekkel" vagyok körülvéve mint a kérdező
2013. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Ja attól hogy 21 évesen dolgozok biztos nem tanultam. És biztos szarabb sorsom lesz mint a diplomásoknak. :D Hát persze...olyan jó hogy itt mindenki 10 mondatból tudni véli az életemet. Elárulom az a különbség hogy én ittlakással, átjárhatok Ausztriába melózni, több pénzért mint amit itt a diplomások nagyrésze keres. Szóval nehogy már ne várhassak el ennyit mint amit leírtam a kérdésben. Nehogy már én teremtsek elő mindent, és szegény földönfutó pasikat támogassak. Mindig is az volt az elvárás hogy a férfinek legyen nagyobb egzisztenciája. És akkor ráadásul itt sokan megint nem fogták fel hogy nem gazdag pasit keresek, hanem egy használt bármilyen autóról volt szó a kérdésben. Értelmezni sokan nem tudnak látom.
2013. ápr. 2. 19:15
 29/49 A kérdező kommentje:
Elárulom azért nincs, mert eddig tanultam, 2 hónapja dolgozok, de nekem legalább van arra kilátásom hogy lesz egy normális autóm, meg életem. De itt látom mindenbe bele lehet kötni, a sok megkeseredett embernek ez a szórakozása.
2013. ápr. 2. 19:18
 30/49 A kérdező kommentje:
Szóval én be is fejeztem, nem veszekszek ilyenekkel, mint ti. Az eddigi normális hozzászólásokat köszi. :)
2013. ápr. 2. 19:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!