Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért háborodnak fel sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborodnak fel sokan azon hogy nekem fontos, hogy legyen autója a srácnak?

Figyelt kérdés
Az elején tisztázni kell, hogy nem a luxus kategóriájú kocsikról van szó most. Hanem akár egy 10-15 éves átlagos autóról, a lényeg hogy menjen. Nem kell hogy gazdag legyen a srác, nem kell hogy BMW-vel járjon, és hogy gyémánt gyűrűket vegyen nekem. Mert a legtöbb emberben ez a kettő valahogy egyet jelent, előítéletesek. Ebben az egészben pedig az a lényeg, hogyha van egy régi bármilyen kocsi, akkor máris teljesen mások a lehetőségek. Nem kell aggódni az eső, a hó, a hideg miatt. Nem kell buszhoz igazodni. Vagy nem kell kilómétereket sétálni mondjuk éjjel fáradtan. Szabadon lehet szervezni kirándulásokat, nyaralásokat, és nem kell azon aggódni hogy milesz ha valamiért hirtelen haza kell mennünk, de nincs éppen busz vagy vonat. Ha lesz egyszer gyerekünk, akkor meg főleg elvárható hogy ne a buszon kelljen cipelni bárhova. Szóval nevetséges, hogy sokan erre rögtön fröcsögni kezdenek hogy jajj akkor én érdekből jövök össze bárkivel is. Egyszerűen nem értik a különbséget az általános kényelmi elvárás meg a luxus között. Mert nekem csak az előbbi a fontos. Nekem is van jogsim, szüleimét szoktam csak vezetni eddig, de szeretnék sajátot is. És szerintem nem egy nagy elvárás egy 26-30 éves pasinál, aki ugye régóta dolgozik, hogy legyen valamije. 400 ezerért már tökéletes használt autókat adnak.
2013. ápr. 2. 18:15
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
85%
Anyukám, te pedig azt értsd már meg, hogy sok embernek nem azért nincs kocsija, mert csóró, hanem, mert baromira nincs rá szüksége. Ha akarnék akár holnap vehetnék magamnak 400-ért kocsit, de mi a francnak? A kocsi a te extra kis igényed teremtsd hát elő te magadnak!
2013. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Hiába hisztizel, ez nem bántás volt.


Tudod, van, akinek nem kell külföldre mennie azért, hogy képes legyen megélni és normális életszínvonalat teremteni.


Látom azért a diploma hiánya eléggé bánt téged.

Egyébként meg azt hiszed, hogy aki nem a határ mellett él, az nem tud kimenni külföldre? Ez azért kicsit vicces :)

Ha van végzettsége, akkor meg főleg. Orvosokért, mérnökökért kapkodnak, de egy jó szakmunkás végzettségű ember is lakjon bárhol, tökéletesen megállja a helyét külföldön, de elárulom, még itthon is.


És ha te csak 10-15 éves autóra gondolsz, akkor nem értem miért is te tartanád el a pasit, csak mert van egy ilyen autód.

2013. ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%

"Ezen a környéken elég általános dolog már 20 éves kortól, hogy van valami autó."


20 évesen miből? ha egyetemre jársz akkor nincs kereseted, max a szülők tudnak venni neked de az nem egy nagy érdem.

20 évesen dolgozhatsz ha szakmát tanultál mert azt 18 évesen be tudod fejezni de sajnos olyan országban élünk ahol lenéznek ha nem vagy diplomás, manapság divat egyetemre járni.


"Elárulom azért nincs, mert eddig tanultam, 2 hónapja dolgozok, de nekem legalább van arra kilátásom hogy lesz egy normális autóm, meg életem. De itt látom mindenbe bele lehet kötni, a sok megkeseredett embernek ez a szórakozása."


Ha lesz autód az remek, a pasidnak akkor nem is fontos hogy legyen saját autója mert tudtok így is autóval menni :D

2013. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 Missi_Key ***** válasza:
0%
23-as miért? mert nem vagyok kíváncsi hajnali hatkor egy baba üvöltésére, csak azért mert nincs pénzem kocsira?.. mint már írtam, az nem olyan mint pl egy betegség vagy öregség, ezt választani lehet. és elvárnám másoktól h ne az én rovásomra válasszanak. ha üvölt, vigye kocsival. vagy létezik óvszer.
2013. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

nagyon komoly tag vagy te miss key xddd


a busz nem a te igényeidhez van igazítva ha nem tetszik te is járhatnál kocsival vagy gyalog :D de mi az hogy ne a te rovásodra vállaljon gyereket ?XDD kinek érzed magad de most semmi kötekedés nélkül kérdem :D?


ha meg burkoltan a kisebbségre gondolsz akkor úgy mondjad ne cifrázd :D

a kérdezőről meg nem szólok inkább végleg be lett oltva úgy látom xd

2013. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Tény, ami tény, ebben teljesen igaza van missynek, hogy rém idegesítő, hogy ha a buszon üvölt a gyerek. Miért nem viszi kocsival?


De a kérdező nem feltétlenül a gyerekvállalás időszakára gondol, nyilván neki is lesz addigra kocsija. Neki már most elvárás, holott az ismerkedéskor hol van még gyerek?

2013. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
74%

Hihetetlen,hogy léteznek ilyen idióta nők,mint a kérdező és ez a missi key.A buszok tudtommal állami pénzből mennek,amit az adófizető polgárok pénzéből teremtenek elő,aki gyereket tud vállalni és busszal jár,az valószínűleg 30 év körüli lehet és szerintem többet dolgozott mint ti ketten,ergo több adót is fizetett be,szóval ennyi erővel kuss is lehetne a nevetek,mert részben az ő befizetett adójukból megy az a busz,amin üvölt a gyerek.

Megesik,hogy üvölt a gyerek.Szerintem ti is üvölthettetek gyerekkorotokban,szóval mehettek szólni a szüleiteknek,hogy húzhattak volna óvszert!(Legalább 2 ilyen undorító csitrivel kevesebb lenne a világon)

2013. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 Missi_Key ***** válasza:
15%
adófizetők pénzéből..szted az én szüleim nem azok?..és mellesleg, ha már egy sz*r szolgáltatásért kiperkálok anyit amenyi a bérlet, és ami többszöröse annak mint amit a buszok állapota miatt az utazás érne, akkor már hadd várjam el hogy kuss legyen a buszon. nem a kissebbségre célzok, hanem a babákra, meg a terhes nőre aki nem bírja véggállni az utat, de kocsit azt nem venne. több pénze van mint nekem diákként. megtehetné hogy nem az én rovásomra buszozik, és még sok más ember rovására aki nyugodtan szeretne utazni. mellesleg úgy is 10szeresen túlnépsedtünk, semmi szükség a kölyökre.
2013. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 Missi_Key ***** válasza:
21%

viszont a kérdezőtől elnézést kérek az offokért.

látod, azért háborodnak fel mert ilyenek :D érzelmesek logika helyett.

2013. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
64%

Érzelmesek logika helyett? Ezen csak mosolygok. Ha logikusan gondolkoznék, már rég eladtam volna a kocsit, csak azért nem adom el, mert imádok vezetni, és már családtag a kocsi is. Különben a kocsi inkább egy hatalmas nyűg a pénztárcának, pedig havonta vehetnénk magunknak 400ezerért kocsit... Ezért mondom mindenkinek, hogy a kocsit megvenni a legkönnyebb, a legkisebb kiadás (mert csak egyszeri)... utána jönnek csak az adók, az üzemanyag, az amortizáció (a szerviz nem olcsó egy 15 éves autónál sem, igaz, hogy legalább nem kell márkaszerviz...), stb. És gondolom ezt is a pasi fizesse... szóval ezért vagy egy kis pénzéhes Qrva, aki nem férjet keres, hanem eltartót.

Akit pedig a babasírás, sőt a terhes nő (akinek én mindig átadom a helyem...) zavar a buszon, az menjen gyalog, ja és nagyon kérem, hogy köttesse el a petevezetékét minnél hamarabb, lehetőleg már a héten, hogy biztos nehogy véletlenül is szaporodjon... Ezt útobit nagyon kérem, és a többség nevében előre is megköszönném...

2013. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!