Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért háborodnak fel sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborodnak fel sokan azon hogy nekem fontos, hogy legyen autója a srácnak?

Figyelt kérdés
Az elején tisztázni kell, hogy nem a luxus kategóriájú kocsikról van szó most. Hanem akár egy 10-15 éves átlagos autóról, a lényeg hogy menjen. Nem kell hogy gazdag legyen a srác, nem kell hogy BMW-vel járjon, és hogy gyémánt gyűrűket vegyen nekem. Mert a legtöbb emberben ez a kettő valahogy egyet jelent, előítéletesek. Ebben az egészben pedig az a lényeg, hogyha van egy régi bármilyen kocsi, akkor máris teljesen mások a lehetőségek. Nem kell aggódni az eső, a hó, a hideg miatt. Nem kell buszhoz igazodni. Vagy nem kell kilómétereket sétálni mondjuk éjjel fáradtan. Szabadon lehet szervezni kirándulásokat, nyaralásokat, és nem kell azon aggódni hogy milesz ha valamiért hirtelen haza kell mennünk, de nincs éppen busz vagy vonat. Ha lesz egyszer gyerekünk, akkor meg főleg elvárható hogy ne a buszon kelljen cipelni bárhova. Szóval nevetséges, hogy sokan erre rögtön fröcsögni kezdenek hogy jajj akkor én érdekből jövök össze bárkivel is. Egyszerűen nem értik a különbséget az általános kényelmi elvárás meg a luxus között. Mert nekem csak az előbbi a fontos. Nekem is van jogsim, szüleimét szoktam csak vezetni eddig, de szeretnék sajátot is. És szerintem nem egy nagy elvárás egy 26-30 éves pasinál, aki ugye régóta dolgozik, hogy legyen valamije. 400 ezerért már tökéletes használt autókat adnak.
2013. ápr. 2. 18:15
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
58%

logika érzelmek azt sem tudod mit beszélsz,az meg hogy neked logkiád lenne megnevetetett.


ilyet te ne mondj h semmi szükség a kölykökre.mert te nem vagy senki csak egy diáklány aki elkeseredett csalódott és végtelenül gyenge és mivel emellé butaság társul nem is szánják érte.


de nem értenéd úgyse....nem kezdek nagy monológokba pedig jó lenne, de nem vagy rá érdemes sajnos. :D és ezt nem rosszból inkább szomorúan írom.:(;(


szal összegzem :az olyan mint te még a senkik közt is elveszik a tömegben....


Engem személyszerint a kisebbség sokkal jobban zavar mint néhány ártatlan kisbaba.:D

2013. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Na, azért ne ártatlankodjon senki, kb. mindenkit irritál az üvöltő gyerek. Főleg ha csengőhangot hallgattat vele az anyja és neked 2,5 órán át ezt kell hallgatnod. Nem utolsó sorban ez szerintem még a sofőröket is zavarja, mert az üvöltésben nehezebb a vezetésre koncentrálni. Szóval nekem semmi bajom a kisbabásokkal, de ettől függetlenül a gyereksírás az én agyamat is felkú*rja. Meg azét a rengeteg emberét is, akinél látom, hogy drasztikusan emeli az MP4 lejátszója hangerejét.


Ettől függetlenül baromság, hogy nem kell gyerek. Nem az európai van túlnépesedve, aki el tudná tartani a gyerekét. És az egy teljesen normális dolog, ha egy ember családot akar alapítani, valahol ez ösztönös dolog. Viszont az is normális, ha valaki nem akar.

Csak éppen ezért nem kellene mást kritizálni, álljon bárhogy a dologhoz.


Nekem sem jó elöregedő társadalomban élni, szerintem ez senkinek sem jó.

2013. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Az aktív zajszűrést már feltalálták emberek! Egy jó fülessel gyakorlatilag semmit sem hallasz, ha be van kapcsolva!
2013. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 Missi_Key ***** válasza:
15%

40 -es..nyuszómuszó..babát csinálni nem kötelező, létezik óvszer/abortusz.

nekem kötelező iskolába/dolgozni járni, és nem két lépésre van. kocsira meg mivel diák vagyok nincs pénzem, de akinek pelenkára van, annak nyilván kocsira meg illetékre is.

2013. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 Missi_Key ***** válasza:
21%
41. komolyan, hol nem voltam logikus? mert az hogy zavaró a sírás, hogy túlnépesedett a bolygó és hogy aki családot alapít annak legyen pénze különben úgyis csak éhezne a kölyök ..szted hol nem logikus?
2013. ápr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
53%

"mert az hogy zavaró a sírás, hogy túlnépesedett a bolygó és hogy aki családot alapít annak legyen pénze különben úgyis csak éhezne a kölyök ..szted hol nem logikus?"


Zavaró a sírás? Engem nem zavar! A gyerek dolga az, hogy sírjon, engem a magadfajta önző egoista pics@k zavarnak, de ők baromira. Arról nem is beszélve, hogy sokat tömegközlekedek de szinte soha nem találkozok síró babával, szóval kedves liba, neked mit sír a szád?


Ami a bolygó túlnépesedését illeti, ja, csak kár, hogy itthon demográfiai krízis van az alacsony születésszám és az elöregedő társadalom miatt, magyarul Magyarországon minden egyes csecsemő kincs!


Továbbá attól, hogy egy édesanya tömegközlekedik, még nem jelenti azt, hogy csóró! Ugyanis egy érett nő képes gyerekestül elmenni a piacra, mert mondjuk apuci számára az autó munkaeszköz, ráadásul így a pici is sok élménnyel lesz gazdagabb.


Habár drága hölgyem beszélhetünk neked, mint a falnak, mert egy önző, értéktelen, pénzéhes, egoista embert úgyse lehet meggyőzni.

2013. ápr. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

#45:Te szerencsétlen!A magyarok,pont nem felelősek a túlnépesedésért.Elöregedő a társadalmunk és ha megnézed Európa szerte ez a helyzet.Az túlnépesedés problémája Kínából és Indiából származik,mert ez a 2 ország a Föld népességének majdnem a felét kiteszi.

Azért a te szüleid húzhattak volna óvszert,vagy apád maradhatott volna a markánál!

2013. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 Missi_Key ***** válasza:

engem meg zavar, zenét nem szeretek hallgatni, és az hogy téged én zavarlak, kérlek, nyomd meg a piros X et a jobb felső sarokban, nekem sajnos hajnalban a buszon nincs erre lehetőségem.


az hogy hol öregedik el a társadalom, kit érdekel, én emberiségről beszélek, nem magyarságról. az hogy kínaiból sok van, tehetnének ellene, de hupsz mi is emberek vagyunk, ha ott sok az ember, akkor kompenzáljuk azzal hogy itt meg kevés, hamár nem tudunk felfedezni új bolygókat hozzáteszem nagyrészt a túlnépesedés miatt.

2013. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

fúú de sötét vagy te. fojtsd magad a vízbe vagy kérj segítséget hozzá (biztos akad):D azzal tennél a legtöbbet mindenkinek + egyezik az "elveiddel".


fáradtge*ciiii.-.-"

2013. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!