Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy kapcsolatba családos férfival, ha az illető már nagyon régóta tetszene nektek és hosszú idő után végre ő is beadná a derekát?

Figyelt kérdés
Ti 23 évesek vagytok, a pasi 31 és egy Adonisz. Ha hosszan tartó sóvárgás után ő is elkezdene közeledni felétek, akkor elfogadnátok a közeledését (annak ellenére hogy tudjátok, családos ember) vagy pedig elutasítanátok?
2013. ápr. 18. 19:11
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
53%
Attól, hogy megcsaija a feleségét, még lesz a gyereknek apja...Mekkora baromság ez, hogy nem lesz többet apja. Akkor anyja sincs, ha elválnak a szülei esetleg? Ja, hogy az anya vele él? Az apa meg látja és pénzeli, amíg a feleség a seggén ül otthon 3 hosszú évig...
2013. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Apja lesz a gyereknek, de ha elhagyja a családját egy másik nő miatt, az semmiképpen sem ideális, ezt azért mindenki belátja gondolom.

Egyébként ez szerintem sem igaz így, ahogy neked elmondta, talán beszélned kellene a feleséggel. Ha ennyire lazán áll hozzá, akkor biztosan lehet vele beszélni is.

Amúgy, ha a feleség valóban engedélyt adott rá, akkor ez az ő döntésük. Innentől kezdve ez nyitott házasság. Én nem keverednék ilyenbe még így se, de ha neked ez megfelelő, akkor hajrá.

2013. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
87%

Ha egy ferfi elhagya a feleseget aki az o gyerekei szulese kozben serult es ezert nem tud szexelni szamomra nem ferfi.

Ezt veled is megteheti majd ugy latszik szamara egy no csak addig jo amig tud.

2013. ápr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

"Apja lesz a gyereknek, de ha elhagyja a családját egy másik nő miatt, az semmiképpen sem ideális, ezt azért mindenki belátja gondolom"


De én azokról beszéltem, akik szerint nem lesz apja. Ez baromság. Nem arról beszéltem, hogy ideális-e vagy nem, ha elválnak. Ami amúgy akár ideális lehet bizonyos konkrét esetekben.

2013. ápr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!