Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtalált egy nős férfi, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalált egy nős férfi, mit tegyek?

Figyelt kérdés

sajnos olyat érzek amit eddig nem. és tudjátok, elhajtottam, és még most is tartom magam. de .. nem akarom becsapni magamat sem. hol kezdődik az önfeláldozás a jó erkölcs oltárán amit senki nem köszön meg? és hol ér véget a bűntudat amikor erkölcsi elveim ellne vétek?

..nem akarok bántani senkit, sőt. beletudom magam élni a másik fél helyzetébe. de ez most más. :( álszentnek érzem magam ha összeszorított foggal úgyteszek mintha nem akarnám. és megalázó helyzetbe kerülök ha belemegyek.

volt már valaki így ? ne kövezzetek meg, eleve olyan szomorú vagyok


2013. ápr. 22. 23:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

En nem itellek el! A szivnek nem lehet parancsolni!

De nagyon-nagyon gondold at, mit lepsz, mert fajni fog, most meg talan konnyebb elfojtani.

Egyebkent mit tudsz rola, mit keres?

2013. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
99%hogy te húzódó végül a rövidebbet! Jobb nem belebonyolodni mert csak neked lesz rossz utána hogy hogy felejtsd el! Jobb bele sem szeretni!
2013. ápr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hm..jó kérdés. talán csak ki akarunk szakadni kicsit mindketten, nem feltétlen menekülésből. inkább valami olyannak a megtapasztalásból, amire igen kevés lehetőség adatik az életben. egy kis megértés, maximális figyelem arra a kevéske időre, testi gyönyörök legszebb perceivel ötvözve.
2013. ápr. 22. 23:25
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Bocs de ez egy romantikus lányregény amit írtál! De ha így is lenne ebböl jön az hogy beleszeretsz ő meg a családját választja te pedig egyedül maradsz!
2013. ápr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
fura mert nem vagyok naiv, mégis tudom h ő valószínű tapasztalt játékos. :( ettől még úgy fest ő is mutat érzelmi rezgés számot,de nem is tudom fontos e ez. hiszen é n nem akarok ártani senkinek. jövőről itt nem lehet beszélgetni..
2013. ápr. 22. 23:30
 6/17 acelsziv ***** válasza:
90%
Gondolj bele, hogy te szívesen vennéd-e, ha a férjed félrelépne... Úgy bánj másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak.
2013. ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 kaparol85 válasza:
87%
Ha megtalált egy ilyen, és a plafonon voltál, képzeld hol leszel ha olyan talál meg, aki még független is? Olyan gerincességről tettél ezzel tanúbizonyságot, amit érettségi tételként kellene oktatni. Szomorúság helyett légy büszke magadra, és keress egy független "versenyzőt"!
2013. ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Acelszivvel egyetértek, úgy bánj másokkal, ahogy veled szeretnéd, hogy bánjanak. Mostanában ez az egyik jelmondatom (magamból kiindulva).
2013. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Gondold vegig hany eves vagy es milyen idealis parkapcsolatra vagynal.Ha tul vagy bizonyos koron es szeretnel sajat csaladot nehany even belul, akkor "eroszakold" meg az erzelmeidet es allj ellen, meg ha faj is. Ha fiatal vagy, akkor lehet belekostolsz, mert ugy is mar meginogtal es beleszerettel, es meg van idod is vagy rajossz menetkozben, hogy a jo erkolcsod megis erosebb es leszel olyan eros, hogy idoben szakitasz.

Egyet tudok, aki hazassag vagy parkapcsolat mellol kacsint ki, annak nagy helyzeti elonye van, mert amit hianyol a parkapcsolatabol azt megkapja egy kulso szereplotol, de tul sokszor ez kiteljesiti az eletet, sot akár a parkapcsolatat is jobba teszi, ezaltal konnyen elkenyelmesedik es meg is reked ebben az egesz szituacio...aztan, ha mar kinossa valik a sok titkolozas vagy kiderul a felesegnek, borul a bili és...és a ferfi megis marad az eredeti parja mellett...

Vegtelen sok kimenetel lehetseges tobbsegeben a kulsősnek lesz rosszabb a vegen.

En egyszer nem.tudtam ellenallni, aztan vmi uruggyel vendegkent jartam a ferfi csaladjanal es annyira gyorsan leesett, hogy akarhogy is bizonygatta elotte, hogy semmi koze mar az asszonyhoz, igenis sokkal tobb van es en nem.ohajtok a kis "mellekszal" lenni, igy utana szakitottam vele. fajt de azota is buszke vagyok magamra hogy meg idoben mielott valami olyaami tortent volna vissza tudtam lepni. (19 voltam)elotte persze eletem.nagy szerelmet lattam es ereztem is benne:-)

Ne legy szomoru, elvezd.ki a vagyodast es gyotrodest is valaki olyan utan, aki nem.lehet a tied ettol is tobb leszel.

2013. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

az egész életem abból áll hogy kontrolláljam magam,miközben elmegy a fiatalságom. mindig tekintettel lenni miközben rám nincs senki tekintettel. és kezdem unni. lehet fejemre esik a tégla ,akkor vajon nem bánnám h még ennyi sem adatott? tudjátok mióta élem elveimhez hűen az életem, és mióta vezeklek egy szerelmemmel teljes kapcsolatért? inkább le se írom. :( azt tudom h itt csak a testiség játszhatná a főszerepet, ..-annyira ritka, mikor az utolsó ujjperceméig érzem a vágyat a másik iránt.


ok, köszönöm a válaszokat. valószínű már úgyse látom többet. de jólesett leírni.

2013. ápr. 22. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!