Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtalált egy nős férfi, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalált egy nős férfi, mit tegyek?

Figyelt kérdés

sajnos olyat érzek amit eddig nem. és tudjátok, elhajtottam, és még most is tartom magam. de .. nem akarom becsapni magamat sem. hol kezdődik az önfeláldozás a jó erkölcs oltárán amit senki nem köszön meg? és hol ér véget a bűntudat amikor erkölcsi elveim ellne vétek?

..nem akarok bántani senkit, sőt. beletudom magam élni a másik fél helyzetébe. de ez most más. :( álszentnek érzem magam ha összeszorított foggal úgyteszek mintha nem akarnám. és megalázó helyzetbe kerülök ha belemegyek.

volt már valaki így ? ne kövezzetek meg, eleve olyan szomorú vagyok


2013. ápr. 22. 23:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
én azt csinálnám ami jó :) ezt dönteném el, hogy ez e az.
2013. ápr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%

Még sok évvel ezelőtt egy régebbi munkahelyemen megismerkedtem egy jóképű pasassal. Nagyon bejött.

Rögtön egy hullámhosszon voltunk állatira tetszett és ő is nyomult.


Aztán kiderült, hogy nős. Hoppá!!!


Visszavonulót fújtam. Így nem kellett. Nem én vagyok miss tökély de mindig is megvetettem azokat, akik beletrappolnak egy ember életébe és nem nézik a másik fájdalmát csak magukkal foglalkoznak. Egy másik ember lelki romjaira nem lehet boldogságok építeni.


Aztán az is eszembe ötlött, hogy, mit lehet szeretni egy gerinctelen alakon?

Hazamegy a nejéhez, akinek örök hűséget esküdött, aki szereti és bízik benne erre a szemébe hazudik!

Velem is ezt tette volna. Én meg érek magamnak annyit, hogy ne hagyjam megalázni magam.


Nehéz volt átvészelni de ma már büszke vagyok magamra senki se dobhat sarat rám és nem kell csendben, bűntudatban kussolnom ha valaki az ilyen nőket szidja.


Ha egy pasinak otthon gondjai vannak legyen annyira felnőtt és legyen annyira férfi, hogy beszél róla és megpróbálja megoldani nem pedig menekülőre fogni.


Szerintem ilyenkor egy kicsit szemellenzős a látásod csak őt látod meg, hogy mi lesz veled.

Elárulom: semmi! Egyszer megtalálod a párod, aki hozzád illik csak nem kell kapálózni, és rágörcsölni mert akkor nem sikerül.


És ha meglesz az álompasi ne láss mellette szeretőt...mert akkor nem lesz jogod felháborodni.


Ebben az esetben nem az a lényeg, hogy, mit kaphatnál tőle meg, hogy megy az ifjúságod hanem az, hogy mit tennél, hogy milyen áron kapnál "boldogságot" már ha ez boldogságnak nevezhető.


Ne érezd magad álszentnek. Nem álszentség az ha valaki a másik felet is nézi.

Az álszentség az, amikor bort iszol és vizet prédikálsz.

Az embernek néha meg kell erőszakolnia magát ha a helyes úton akar maradni. Jónak lenni néha nehéz és fárasztó de megéri.


Ha túl leszel rajta büszke leszel magadra.


Ő meg talál másik játékszert, amíg a felesége össze nem törik és ki nem rakja.

Aztán az új játékszerre fog ráunni és ugyanazt tenni vele, mint a feleségével.


Előbb-utóbb mindenkit utol ér a sorsa!

2013. ápr. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
97%

Felejtsd el a pasit.

Mindegyik azzal jön, hogy milyen nehéz az ő sorsa, az asszonnyal már a válás szélén állnak, elege van mindenből és már legalább fél éve egymáshoz se érnek.

Azután meg kiderül, hogy a fenéket, tervezik a valahanyadik gyereket, esetleg terhes a feleség és nem a szentlélektől.

Annyi az egész, hogy a pasinak kell a pezsgés az izgalom és erre tökéletesen megfelelnél neki, de hidd el, esze ágában sincs otthagyni a családját egy-két kufirc miatt. Sőt, ha végiggondolod, mekkora eséllyel indulsz egy feleség ellen, amikor neki több éves helyzeti előnye van veled szemben?

Több ilyen kapcsolatot is végignéztem már külső szemlélőként és a 10-15 esetből mindössze egyetlen pasi volt aki valóban lelépett az asszonytól a szeretőjével, de ott a feleség rakta ki véglegesen a férjét!

Amúgy is, kellene egy ilyen korrekt és erkölcsös, megbízható pasi neked?! Ugyan.

Most pocsék érzés, hogy nemet mondtál neki, de hosszú távon csak nyerhetsz vele!

2013. ápr. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13-asnak teljesen igaza van rendszerint ez a felállás.

Iszonyatos tehetséggel tudják adni az elanyátlanodott, rajongó szerelmest de nem hagyják otthon a kényelmes kiszolgálást, és nem vállalják be a gyerektartást.

Hátrálj ki finoman és folytasd az életed. Veled is ugyanezt tenné.

Van egy mondás: ha a férfiak nem lennének olyan kényelmesek és tudnák, hogyan kell gyorsan és hatékonyan összepakolni a pasik nagy része már rég lelépett volna otthonról.

Szóval ő sem hagyja ott a kényelmes fészket a cirkuszért.

Akkor aztán tényleg feleslegesen szántad rá az időd és tényleg el fog szállni feletted, amíg éveken keresztül vársz rá hiába.

2013. ápr. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Tisztasor. köszönöm az emberi válaszokat, tényleg érzékeltem h volt benne sok személyesség. jobban esett olvasni mint pusztán a moralizálgatást- hiszt úgyis tudom ezt a részét.


egy fontos dolog. nem akarom h lelépjen otthonról,sőt, semmi ilyen nincs bennem. itt tényleg csak egy kis part time sztori lenne,de meg lehet sínyleni azt is. felesleges.

2013. ápr. 23. 02:09
 16/17 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "megtalált"? Nem véletlenül egymásra találtatok? nyílván nem téged keresett, direkt.


A nős férfi kapcsolatokról az a véleményem, hogy ha egy jót akarsz hancúrozni, és a pasi ebben benne van, az a te dolgod. De ne áltasd magad. nagyon ritkán hagyják el a békés, nyugodt, vagy langyos kis otthoni életüket, az asszonyt, akit megszoktak, akivel élnek, aki megteremti nekik az otthont, és gyerekeket szül.


ha azonnal kiléépnek a párkapcsolatból és elválnak, akkor pedig különönsen érdemes észen lenni, mert ez azt jelenti, hogy meg sem gyászolják az előző kapcsolatot, azonnal fejest ugranak a másikba. Az esetek nagy százalékában ilyenkor az új nő pontosan az a típus, mint akit elhagyott a pasi. Magyarul: a szív.ás borítékolva.

Símán elhagy téged is, egy újabb, ropogósabb husikájú kis liba miatt.

2013. ápr. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 SevN ***** válasza:

"A bátorság nem a félelem hiánya, sokkal inkább egy döntés, hogy a félelemnél van, ami fontosabb. Lehet, hogy a bátrak nem élnek örökké, de aki óvatos, egyáltalán nem él."

Hajrá:)

2013. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!