Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazam van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elég bonyolult ez a helyzet, de leegyszerűsítve ennyi: neke a legjobb barátom egy srác de én kicsit többet érzek iránta, mint barátság... ezt elmondtam a nővéremnek (nem édestestvérem), szóval tudott róla. mondta h tartja a száját, mert annyira nem is érdekli a dolog. Erre egyik nap a srác irt, hogy a nővérem ráirt fb-n, hogy ha jön majd ide akkor lezavarhatnának egy menetet, meg elvinné ilyen night clubokba stb.(mivel a srác nem idevalósi). Ezt én elég parasztságnak éreztem hisz tudta h mit érzek a srác irant, igy megemlitettem neki h ez szemétség volt. erre a valasz: úgyse tudsz csinálni semmit, túl fiatal vagy ennekk a srácnak, neki tapasztalt nő kell aki ki tudja elégíteni... amúgy a srác teljesen el volt képedve és neki nem jön be a nővérem sőt, undorítónak tartja a viselkedését. Mindezek ellenére sajnoos muszáj volt a nővérem lakására menni és ott aludni, mivel szüleim elutaztak. Ő viszont épp buliba volt, nekem se kellett több, áthivtam a srácot... és hát erre igy utólag nem vagyok büszke, de sajnos vhogy bosszút akartam állni végülis, na meg szerettem is a srácot - szóval igen, lefeküdtünk. És reggel a nővérem amikor hazaért hát nagyot nézett és konkrétan kidobott minket. Mindegy. A lényeg az, h azóta nem áll szóba velem, de ez nem is gond hanem az, h mindenki akinek elmesélte r.bancnak tart, mert h “lenyultam a kiszemeltjet“ és h milyen undorító dolog ez... Sajnos beszélni nem lehetett vele mivel mindig megalázóan beszélt velem is erről, jobb meg nem jutott eszembe. de azóta már össze is jöttem a fiúval... Bocsi kicsit hosszú lett. :/ vélemények ? Igazam volt v nem kellett vna ezt tennem ?

2013. ápr. 23. 22:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
*Vannak
2013. ápr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Meg azokat is akik írták h nem mellettem vannak...irtam is azthiszem h igy utólag nem vagyok túl büszke arra h lefeküdtem vele végülis csak azért h sz.r legyen a nővéremnek, de végülis megérte ... és amúgy igen, ebbe tényleg semmi loika nincs h az “ő kiszemeltje“ mivel eleve az én barátom már jópár éve...és mondtam is neki h mi a helyzet szóval...:S
2013. ápr. 24. 06:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!