Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek egy lánynak sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy lánynak sem?

Figyelt kérdés
Nagyon öreg vagyok már, és kinézetre is katasztrófa vagyok, de nem igaz, hogy nincs egy olyan lány, akinek bejönnék :( Olyan rossz a magány, de eddig még egy lánynak sem kellettem.

2013. ápr. 25. 08:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

9: Ez a mondás, hogy a férfinak csak egy fokkal kell szebbnek lennie az ördögnél még abból az időből ered, mikor még a fiatalabb korosztályban is nőtöbbség volt. Ráadásul akkoriban a nőknek korlátozva voltak az anyagi forrásai, hogy önállósodjanak, ezért csak az jelentett számukra lehetőséget, ha férjhez mentek. Ez ma nagyon nem így van. Meg különben is. Hozzám képest még az "ördög" is egy adonisz.

Volt időszak, amikor felnéztek rám, mert elég okos és intelligens vagyok. De ekkor sem lett párom. Most meg egyáltalán nincs olyan társaság, ahova eljárnék.


Sweet Dreams: Nem idegen bolygóról, csak általánosban és gimiben teljesen kiközösített voltam, egy számkivetett. Egyetemen meg csak kihasznált mindenki, miután végeztünk, mindenki eltűnt, és akik egykor azt mondták, hogy a barátaim, azok mára már a telefont sem veszik fel. A szomszédaim meg azt sem tudom kik. Itt a munkahelyen meg a légkör nagyon feszült, kevés a munka és érezhetően sokan vagyunk rá (nem véletlenül van időm feljárni ide munkaidőben). Szóval sanszos, hogy leépítés lesz. Ez az a helyzet, ahol mindenki mindenki ellensége.

Amúgy szoktam élőben is ismerkedni, de ott is mindig a külsőmmel van baj, mert rettenetesen ronda vagyok. Nem várom, hogy rám törje valaki az ajtót, elég lenne nekem hogyha a közeledéseimre egyszer végre pozitív reakciót kapnék, ami eddig még sosem történt meg. Egy mosolyt sem kaptam még lányoktól soha.

2013. ápr. 26. 08:23
 12/12 anonim ***** válasza:
hát kedves kérdező nekem fura nagyon ez. : / én is hasonló korú vagyok mint te és nekem is nehéz nagyon barátnőt találni pedig nagyon jól nézek ki és sportolok is meg eléggé művelt is vagyok. de én attól függetlenül, h nem vagyok sikeres a lányoknál valamiért, így is sokkal jobban érzem magam, mint azok akiknek van párjuk. és lehet te már nagyon feladtad az élet iránti vágyadat, vagy nem tudom, lehet túlságosan lenézed magad. vagy tényleg olyan rossz helyezetben lennél? és amúgy városban laksz? vagy nem lehetne fejleszteni a külsődet és a viselkedésedet? vagy mi lenne, ha eljárnál néha olyan helyekre ahova egyedül is lehet menni? edzőterem, könyvtár, stb. és ott lehet új emberi kapcsolatokat tudnál kiépíteni fiúkkal, vagy lányokkal és még talán jobban is éreznéd magad.
2013. ápr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!