Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtátok, hogy mostantól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtátok, hogy mostantól vége, a "miért nem találok barátnőt" kérdéseknek?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy cikket, amelyből az összes ilyen kérdező megtudhatja a választ. Íme: [link]

Érdekes, nem? Ti hogy látjátok ezt a kérdést?



2013. ápr. 26. 22:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%

Ezek a kutatások f@szságok egytől egyig.Van egy idióta,aki kitalál valami hülyeséget és egy csomó pénzt elcsesznek az ilyen áltudományos baromságokra és reklámozzák,hogy ők milyen "okasak",mert már mindjárt megfejtették az emberi viselkedést azzal,hogy fogtak 100 embert és ilyen gyökér kísérlet alá vetették őket,amire gyakorlatilag semmilyen bizonyíték nincs,csak ők így feltételezik,mert a tesztjük alapján ez jött ki abból a 100 emberből,de a Földön 7 milliárd ember él és elég merész dolog ráhúzni az x ember alapján készített statisztikát.

Démokritosz azt vallotta,hogy minden ami az érzékszerveinken keresztül jut az elménkbe az csak feltételezés és nem valódi tudás és amíg az érzékszerveinken keresztül vizsgáljuk a világot,addig nem vagyunk képesek valódi tudásra szert tenni,csak elméleteket gyártunk.Ezzel is ez a helyzet.Csináltak egy kísérletet és ez jött ki eredményként.

Ha én csinálok holnap egy kísérletet,hogy 5-ször feldobok egy vajas kenyeret és az mind az 5 alkalommal fejjel lefele esik,az nem azt fogja jelenteni,hogy a vajas kenyér csak a vajas felére eshet,hanem azt,hogy szar napom van és kaját amúgy sem eszünk a földről.

Ennyire kell komolyan venni az ilyen tanulmányokat.

2013. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Miért szerinted ki keres jobban, aki a számítógép előtt ül, vagy aki az utcát sepri ? :D
2013. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12-es a könny kicsordult a szememből akkorát röhögtem :D
2013. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ez szarság
2013. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%

"Ja, de csak akkor, ha igazi tesztoszteron termelő alfa vagy. A többi sajna......"

2 dezodort használok,a macskám amikor tüzel 15 méteres távból megbolondul és viszonylag nagy is vagyok,még sincs csajom.Semmi köze a szagomnak hozzá,hanem szimplán egy p*cs vagyok,aki gyűlöli az embereket.

2013. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Léteznek forever alone nők? Az hogy lehet?
2013. ápr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Dehogy van vége az ilyen kérdéseknek. Mindjárt fel is teszek egyet, hogy miért nem találok barátnőt? Csak nem azért mert iszonyú ocsmány vagyok, alacsony és dagadt? :D
2013. ápr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
...
2013. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#16


Úgy hogy nem egy szépségek de mégis jobban válogatnak mint egy bombanő


Vagy esetleg ők tényleg normális pasikkal akarnak összejönni,nem pedig ilyen tipikus tömegemberekkel,de az ilyen nők igen ritkán fordulnak elő

2013. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!