Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értelmes fiúk/férfiak! Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes fiúk/férfiak! Szerintetek a mellemmel van a probléma, vagy csak a barátom nem mellorientált?

Figyelt kérdés

(A rózsaszín izomtrikós, kakaduhajú, citromsárga csőgatyás, facebook-ra önmagáról 658 képet feltöltött, borotvált lábú suhancokra nem vagyok kíváncsi.)

Hogy is mondjam nektek, az túlzás, hogy önbizalomhiányos vagyok a mellem miatt, és tapasztalom és tudom is, hogy az összkép, és főként a belső számít egy nőnél, és ha megszeret valaki, akkor az egész lényemet szereti, de mellem nem túl nagy, a kicsi és az átlagos között van valahol, de inkább a kisebb felé húz, viszont a formája szép, kerek.

3 éve van kapcsolatom, sokat bókol a barátom, mondja hogy imád meg szereti a testemet. Bármennyire is igyekszem, de valamilyen szinten engem is elbizonytalanít ez a sok inger a férfiaktól (tv, net, stb), hogy egy minimum közepes, de inkább nagyobb mellel lehet játszani, szex közben is az a jó, és azokat élvezet markolászni, masszírozni.

Sok helyen láttam fórumokban, hogy írták a férfiak, hogy egész nap csak kényeztetnének egy mellett, cirógatnák, simogatnák.

Az én barátom meg nem csinálja. Józan ésszel mindig meggyőzöm magam, hogy ugye ő olyan, hogy inkább az arcot szereti nézni, meg a fenekemre izgul nagyon, a fenekemet napközben is simogatja, rácsap, mikor csak úgy eljön mellettem, szinte mindig hozzáér.

De annyian mondják,hogy milyen fontos a férfiaknak a mell, lehet hogy esztétikailag és érzésben így hiányt szenved a barátom? Lehet, hogy ha nagyobb lenne, akkor a mellemmel is játszana többet? Olyan jól esne, ha tv-nézés közben csak úgy elkezdené markolászni, vagy adna rá csak úgy egy puszit, de nem. :/

Tudom jól, hogy érdemben nincs semmi problémám, hisz mondta is a barátom, hogy tetszem neki, mindenestül, de sokszor elbizonytalanodok a mellem miatt. Szex előtt néha még a kedvem is elmegy, mikor ott vagyok előtte melltartó nélkül. Mintha nem tudnék neki megadni valamit.

Főleg, hogy a fenekemmel mindig foglalkozik, fogdossa, a mellemmel meg sehol semmi. :/ Akkor bizonytalanodok el, mikor pl. napközben öltözök át, és ha akár csak bugyi van rajtam, mindig szalad oda megsimogatni a fenekemet, nézegetni, de a mellemet akkor sem jön markolászni, mikor semmi nincs rajta.

Nem elég neki a cicim?

Mit gondoltok?


alakra ilyenek a melleim, méretre ennél kisebbek:


[link]


24 éves



2013. ápr. 26. 23:31
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Egyikőtök írta, hogy kérdezzem meg miért van. Ezt nem akarom, nem akarok követelőzni, így is elég figyelmes, még ennyi idő után is majdnem napi szinten bókol, dicsér, hogy milyen szép itt, milyen szép ott, kéri napközben hogy mutassam meg neki a puncimat, fenekemet. :) Szóval értékelem azt, hogy ilyen, és nem akarok követelőzni, nehogy azt érezze hogy nem becsülöm meg és még elégedetlenkedek is.

Beszéltünk már ilyesmiről, mondta, hogy ő előttem sem a lányok mellét meg fenekét figyelte, hanem az arcukat, mert hogy ahhoz fog beszélni, nem a melléhez...A szexre sem panaszkodhatok. Csak annyi, hogy én pont a cicimmel való kedveskedést igényelném, inkább azt szeretgetné a fenekem helyett. :D

2013. ápr. 26. 23:41
 12/28 anonim ***** válasza:
végre. egy szép mellecske. Nem gáz, nekem tetszik!
2013. ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Pixi3 ***** válasza:
És mi lenne ha inább ezt megbeszélnéd vele v tőle kérdeznéd?
2013. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Beviz Elek ***** válasza:

Itt sokminden lehet.

Mint ìrtad, lehet hogy nem is fontos neki.

Lehet, hogy a popsid elveszi az eszèt ès amiatt nem èrdekli.

Lehet, hogy azèrt nem szeretgeti mert kicsi (ez nem problèma hiszen a fenekedet meg egèsz nap fogdosnà).

Lehet, hogy a règi tapasztalatai miatt van. Volt egy csajom, gyünyörü, mèretes mellekkel, amikbe belezùgtam (szàmomra nem fontos, de nem baj ha van). A csaj viszont gyülölte ha piszkàljàk. Nyelvel gyengèden sem, maximum egy picit türte... èn annyira leszoktam a piszkàlàsàról, hogy a mostani csajomnàl eszembe sem jutott hogy hozzànyùljak. De vègül megtettem ès tetszett neki...


Szóval... több oka is lehet, de mivel màs tèren nagyon meg van veled elègedve, èn nem idegeskednèk a helyedben:)

2013. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

"Nem akarok ünneprontó lenni,de ha nincs melled,mégis mit markolásszon ?!"

Valószínű nem láttad a linkelt képet. :) Van mit markolászni rajta, a "tenyérbe illőnél" nagyobb.

2013. ápr. 26. 23:43
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szimpla kérdés nem követelőzés, miért ne kérdezhetnéd meg a párodtól ha érdekel?
2013. ápr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Mert már így is megkapok tőle mindent, ennyi idő után is dicsérget, szinte mindent, most ez olyan, hogy csinálok neki 5 fogásos ebédet, desszerttel, szép terítéssel, jó illattal, ő meg megkérdezné hogy fagyival miért nem akarom kényeztetni. .D
2013. ápr. 26. 23:46
 18/28 anonim ***** válasza:
30%
15: rendben.Most meg akarod győzni magad hogy mégis csak szuper melled van.Akkor miért is tetted fel a kérdést ?! Nyugodtan könyveld el,hogy a faszik szeretik a nagyobb melleket,az hogy itt pár tizenéves suhanc mit mond,nem oszt nem szoroz.
2013. ápr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ha hasonlók a tieid is a képen láthatókhoz akkor bizton állítom, hogy semmi baj a cicijeiddel! A barátod beállítottsága fenékcentrikus. Van ilyen. Vezesd rá, hogy foglalkozzon többet a ciciddel, mert Te azt is szeretnéd!

Ismeretlenűl is sok puszi rájuk!

F.

2013. ápr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ő spec fenék párti.
2013. ápr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!