Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon felháborító dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felháborító dolog történt! A villamoson egy csávó lefényképezett!?

Figyelt kérdés

Ültem a villamoson és felszállt egy csávó, olyan 30 éves lehetett és leült velem szembe. Először még csak nézett, de elég feltűnően, majd elővette a telefonját és úgy tett mintha valamit csinálna rajta, de közben engem fényképezett le. Nagyon zavarban voltam, azt se tudtam mit csináljak.


Szóljak be neki vagy csak álljak fel és menjek arrébb? Annyira meglepődtem, hogy akkor sajnos nem csináltam semmit, csak lefele néztem és hagytam, hogy csinálja.


Már többször is előfordult, hogy lefotóztak és már nagyon elegem van belőle! Lányok, veletek is volt már ilyen?? Hogy reagáltatok?

Férfiak! Miért csináljátok ezt? Már aki csinálja... Szerintem ez nagyon nagy bunkóság!


21/L


2013. ápr. 29. 23:32
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Velem is többször előfordult már, sőt olyan is volt, hogy szoknyám alá tartotta a mobilt és úgy fényképezett, Te még viszonylag jól jártál, és akkor még nem is szóltunk a tapizókról.
2013. ápr. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Uhh szegény :S
2013. ápr. 30. 00:50
 23/43 anonim ***** válasza:
93%
Jajj, igen. másik a tapizás...Volt már, hogy olyan tömött volt a villamos, hogy egy centit nem tudtam elmozdulni, vagy akár fordulni és még azt sem tudtam megállapítani kinek a keze lehet a hátsómon...
2013. ápr. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
én bemutattam volna egy kapdbe-t a kamerába :DDD
2013. ápr. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

nagy dolog! gondolom te egy szép lány vagy a srác pedig nyilván egy zsebhoki bajnok akinek a nap csúcspontja, hogy a rólad készült képre kicsapja. végülis nem a szoknyád alá tette be a kamerát nem? csórónak hadd legyen már egy jó napja :D

(amúgy mindig jót nevetek ezeken a kérdéseken és kommenteken... nagy az Isten állatkertje :D)

2013. ápr. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bajod vele? Nem követett el jogsértést, mindenki ott fotóz, ahol a kedve tartja. Ha nem látszik az arcod, akkor semmit sem tehetsz, ha látszik, akkor meg az engedélyed nélkül nem publikálhatja a fotót. Bár nem is hiszem, hogy publikálni akarná, otthoni használatra kell.
2013. ápr. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam fotózni, szimplán meg mondom a csajnak, hogy szép.

Lányok szerintem az a legnagyobb bók a férfiaktól, hogy ha úgy is be tudnak indulni rátok, ha semmitek sincs kint.


Nekem múlt héten volt hasonló eset a vonaton, mikor felszállt egy kimondottan szép lány (L22) és leült velem szemben. (csak ketten voltunk a kabinban) majd mikor már 3. is találkozott a tekintetünk, akkor azt mondtam neki, h ritkán látni ilyen természetesen szép arcú hölgyet és onnantól végig beszéltük az utat.

De aki nekem nagyon tetszik annak is ezt mondtam már és ő is elpirult. :)


Szóval ha valaki le akar fotozni titeket, akkor csak mondjátok nekik, hogy ha ennyire szépnek talál téged, akkor simán csak mondja meg. ;-)

2013. ápr. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
lehet h photoshoppolni fogja.ha olyan oltozek volt rajtad siman atlatszova lehet tenni
2013. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Én voltam kint Octoberfest-en, és volt egy átlagos kinézetű lány, aki megtetszett nekem! Féloldalasan állt nekem háttal kb. 4-5m-re. Ez volt az első és utolsó alkalom, hogy vadidegent lefotóztam. Telefon elő és fotózás. Nem vette észre. Kellemes emlék, mindig mosolygok, ha ránézek a képre! :)
2013. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Nem vagyok én ellenséges, csak nem értem a dühödet. Ellenséges te vagy a fotózó sráccal szemben. Aki semmi rosszat nem követett el, mert bárkit le lehet fényképezni, a publikálás ami tilos az engedélyed nélkül.

Ha egy kicsit is felnőtt vagy, akkor megkérdezted volna, hogy miért fényképezett le.

Kicsit sem biztos, hogy tetszettél neki. Inkább látott rajtad valami érdekeset.

2013. máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!