Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon felháborító dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felháborító dolog történt! A villamoson egy csávó lefényképezett!?

Figyelt kérdés

Ültem a villamoson és felszállt egy csávó, olyan 30 éves lehetett és leült velem szembe. Először még csak nézett, de elég feltűnően, majd elővette a telefonját és úgy tett mintha valamit csinálna rajta, de közben engem fényképezett le. Nagyon zavarban voltam, azt se tudtam mit csináljak.


Szóljak be neki vagy csak álljak fel és menjek arrébb? Annyira meglepődtem, hogy akkor sajnos nem csináltam semmit, csak lefele néztem és hagytam, hogy csinálja.


Már többször is előfordult, hogy lefotóztak és már nagyon elegem van belőle! Lányok, veletek is volt már ilyen?? Hogy reagáltatok?

Férfiak! Miért csináljátok ezt? Már aki csinálja... Szerintem ez nagyon nagy bunkóság!


21/L


2013. ápr. 29. 23:32
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Utolso: szerintem undorito es perverz dolog egy not egy kiehezett faroknak lefotoznia......ha neked ez normalis akkor te is az vagy
2013. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Utolso: szerintem undorito es perverz dolog egy fényképező férfit kiehezett faroknak nézni......ha neked ez normális akkor te is ki vagy éhezve egy farokra.
2013. máj. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Miert lenne normalis, tarsadalomba beilleszkedo visselkedes ha lefotozol egy szerencsetlen lanyt? Undorito, ha ennyire ki van ehezve verje otthon a farkat... Es ha te ezt ennyire magadra veszed akkor te is menj csak kiverni nehogy legkozelebb megeroszakolj egy not, mert az olyan normalis dolog, mert neked mindent szabad, meg a kiehezett pasiknak! Undorito vagy
2013. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Miért veszem magamra? Nekem címezted, te észlény!

Mivel a kérdező csak itt mer kérdezni, a szituációban gyáva nyuszi volt, ezért nem tudjuk a fotós indítékát.

Én el tudok képzelni ezer más okot a szexuális kielégületlenségen kívül. Nem hiszem, hogy ez undorító lenne.

2013. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Hat en nem tudok elkepzelni mas indokot... Kulonben ha nem lenne kinos akkor miert nem kerdezte meg a kerdezot hogy lefenykepezheti e? Na, gondolkodj egy kicsit....


Igenis undoríto viselkedes

2013. máj. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Ez a különbség köztünk. Én probléma megoldással foglalkozom. Mindenre azonnal találok több lehetséges magyarázatot.
2013. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Szerintem az én szakmám is elég közel áll a problémamegoldáshoz......de ez egy undorító viselkedés, te meg azért véded, mert tőled sem áll olyan távol ez az undorító viselkedés....legalább ne hirdetnéd, ha már ilyen félresikerült perverz vagy...
2013. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz valami jó szakember, ha egy kérdésre csak egy lehetséges megoldást tudsz kínálni. Ez a rovarok szintje.

Van némi különbség valakit védeni és nem elítélni. Ha te e kettő között nem tudsz különbséget tenni, az nem az én hibám.

2013. máj. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Hát ez hihetetlen....neked normális ez tényleg? Hogy lefotóz valaki az akarata ellenére egy szerencsétlen lányt és otthon rejszol rá? Milyen világban élünk....undorító. Ha ennyire kiéhezett, menjen el prostihoz, de ne az utcán sétáló szerencsétlen lányokat molesztálja....számomra ez igenis az! undorító....bár ha én lettem volna ott, jól kettétörtem volna a mobilját és még tökön is rúgtam volna....engem ne fotózgasson senki sem engedély nélkül....meg ne idegen undorító férgek. De látom nagyon véded az igazad, véletlenül nem te vagy az az undorító féreg? Mostmár nagyon úgy tűnik drágaság.....remélem soha az életben nem akadunk össze, mert az ilyen undorító, perverz, nyálcsorgató férgeket legszívesebben agyontaposnám....És kérlek vizsgáltasd ki magad, ha neked ez normális dolog....vagy öld meg magad. Egy beteg emberrel kevesebb a Földön...
2013. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

csak, hogy jobban felháborítsam a hölgyeket :)


[link]

2013. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!