Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon felháborító dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felháborító dolog történt! A villamoson egy csávó lefényképezett!?

Figyelt kérdés

Ültem a villamoson és felszállt egy csávó, olyan 30 éves lehetett és leült velem szembe. Először még csak nézett, de elég feltűnően, majd elővette a telefonját és úgy tett mintha valamit csinálna rajta, de közben engem fényképezett le. Nagyon zavarban voltam, azt se tudtam mit csináljak.


Szóljak be neki vagy csak álljak fel és menjek arrébb? Annyira meglepődtem, hogy akkor sajnos nem csináltam semmit, csak lefele néztem és hagytam, hogy csinálja.


Már többször is előfordult, hogy lefotóztak és már nagyon elegem van belőle! Lányok, veletek is volt már ilyen?? Hogy reagáltatok?

Férfiak! Miért csináljátok ezt? Már aki csinálja... Szerintem ez nagyon nagy bunkóság!


21/L


2013. ápr. 29. 23:32
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Miért hiszi mindenki azt, hogy egy p*csa vagyok? Csak a p*csákat fényképezhetik le?


És nem is hordok még szoknyát... eléggé visszafogottan öltözködöm.

2013. ápr. 30. 00:10
 12/43 anonim ***** válasza:
19%

Ja, ne higgyétek már, hogy egy pitsa a kérdező. Ő egy agysebész hallgató. :D


G.

2013. ápr. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
erre inkább legyél büszke :D
2013. ápr. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rajuk kerdezo....annyi eszuk van mint egy tyuknak, es valoszinu 0%-uk volt mar novel...szoval az ilyenek szavara ne is adj..
2013. ápr. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Nézz rá lenézően és hagyd ott a francba! Tuti lesz máshol is hely :)
2013. ápr. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!


Szörnyű, hogy ilyen sok lánnyal történt már ilyen!

2013. ápr. 30. 00:20
 17/43 anonim ***** válasza:

10 vagyok. erről, hoyg biztos p.csa, meg nulla az iq: speciel orvosira járok, ennek megfelelően öltözöm, nem szoktam kirakni semmim, nagyon vigyázok rá.

Szóval nem hinném, hogy ezen múlik.

Kösz a lepontozást...inkább indokoljatok, mivel van bajotok

2013. ápr. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Nem értem miért pontozzák le a hasznos válaszokat...
2013. ápr. 30. 00:26
 19/43 anonim ***** válasza:
0%

Az a felháborító, hogy itt picsogsz, ahelyett, hogy megkérdezted volna a srácot, hogy miért fényképezett le.

Nem írtál arról semmit sem, hogy szerinted miért fényképezett le, tehát a rinyálásig eljutottál, de a gondolkodásig nem.

2013. ápr. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Miért vagy ilyen ellenséges?

Gondoltam evidens, hogy miért fényképezett le... mert tetszettem neki. De ez nem jogosítja fel arra, hogy lefotózzon.

2013. ápr. 30. 00:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!