Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz át rajtam mindenki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz át rajtam mindenki?

Figyelt kérdés

állítólag minden ember nézi a másikat, mindenki érdeklődik a többi ember iránt, engem valahogy mégse vesz észre senki...elmegyek egy ismerőssel egy buliba, neki köszönnek, engem meg észre se vesznek, mintha láthatatlan lennék o.O Mást megbámulnak az utcán, engem max akkor vesznek észre, ha nekimegyek valakinek véletlenül...stb.

Miért van ez?



2013. máj. 1. 18:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat hallanám/olvasnám :)

Ez van, a legtöbb ember bunkó és felszínes, az ilyenek csak azt ajnározzák, azt lihegik körül, aki kiteszi mindenét és úgy sminkel, hogy még egy sarki prosti is megirigyelné...legalábbis én ezt veszem észre a környezetemben, basszus én is megyek hazafelé osztálytársammal, én teljesen átlagosan, normális ruhákba öltözve, ő meg ugye 14 évesen úgy van kikenve, mint egy .., fél csöcse a kirakatban, eljönnek mellettünk az ismerősei és hozzá mennek oda köszöngetni, meg beszélgetni, hogy jajj szia, hogy vagy, engem meg még arra se méltatnak, hogy észrevegyék, létezem. Ilyenkor úgy fel szoktak bosszantani. Én legalább vagyok annyira figyelmes, hogy ha találkozok egy ismerősömmel és ott van vele valaki, akit nem ismerek, akkor is köszönök neki is és ha kell, be is mutatkozok neki, és ezt elvárnám másoktól is...De mindegy, ez van.

Amúgy a göndör hajról meg annyit, hogy úgy irigyellek :) Nekem szög egyenes hajam van és egyszerűen akármit csinálhatok vele, 15 perc múlva megint egyenes lesz :P

15l

2013. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!