Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz át rajtam mindenki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz át rajtam mindenki?

Figyelt kérdés

állítólag minden ember nézi a másikat, mindenki érdeklődik a többi ember iránt, engem valahogy mégse vesz észre senki...elmegyek egy ismerőssel egy buliba, neki köszönnek, engem meg észre se vesznek, mintha láthatatlan lennék o.O Mást megbámulnak az utcán, engem max akkor vesznek észre, ha nekimegyek valakinek véletlenül...stb.

Miért van ez?



2013. máj. 1. 18:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Egy kis smink minden arcot fel tud dobni!Persze nem a tonnányi vakolatra gondolok!

Nekem is göndör/hullámos a hajam és én imádom.Szerintem nagyon különleges.:))

Most milyen az alakod?Öltözz ahhoz megfelelően!

2013. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Az alakom teljesen normális, arányos, meg minden.

A smink zavar, azt nem szeretném.

A göndör hajat viszont szeretném, de mindig szöszölődik, vagy hogy mondjam...és egy éve nem is nő semmit.

2013. máj. 1. 19:05
 13/21 anonim ***** válasza:

Az emberek bunkók, nem tudják mi a tisztelet a másik iránt. Velem ez volt, hogy az egyik volt osztálytársammal felszálltam a buszra (elég kirívóan öltözködött, smink, festett haj, stb.) én meg tök egyszerűen. Aztán mentem mellette, s mikor odaértünk ismerősökhöz, úgy köszöntek, hogy "szia XY". Mondom köszi bmeg, én is itt vagyok. Többet nem mentem ilyen emberekkel ilyen körökbe, kerültem őket, ráadásul az intelligenciájuk sem volt az egekbe nyúló. Majd ez mind akkor kezdett megváltozni, mikor rájöttem, hogy sokkal de sokkal értelmesebb emberekkel lógok, megválogattam a barátaimat, hogy kivel állok szóba. És bejött. Azóta nincs ez.

L18

2013. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Értem!

A hajad biztosan el van töredezve, el kellene menned egy fodrászhoz.Le vágná az eltöredezett hajvégeidet és esetleg ajánlana valami hajápolót göndör hajra.

Milyen stílusú ruhákat hordasz?

2013. máj. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

hát, jó öreg farmer+ Vans cipő kombót, meg valamilyen pántos felsőt szoktam mostanában...Semmi feltűnő.

De ha a ruháimmal kéne felhívnom magamra a figyelmet, akkor az már veszett fejsze nyele:( Csak simán önmagammal miért nem tudok semmiféle hatást kiváltani?...

2013. máj. 1. 19:34
 16/21 anonim ***** válasza:

Szia!


2 dolog foroghat fent:


1) Visszataszító a stílusod (például gótikus, meg rocker meg egyéb szarság irányzat megnyilvánulása sminkben, öltözetben)


2) Ellenséges, távolságtartó pofákat vágsz, és észre sem veszed magadon. Ne aggódj, mások észreveszik!


(esetleg 1 és 2 kombinációja)

2013. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szia:)


Hidd el, ha meg nagyon bámulnának,és szó szerint értem,hogy nagyon sokan nagyon néznének, konkrétan a semmiért, az is 'bosszantó' lenne.

Hasonlóképp vagyok amit fentebb írtam,hogy van,hogy az emberek a semmiért néznek húzamosabb ideig,és ha nem ismerem,olyankor elgondolkozom,hogy furcsa vagyok,hogy ennyire megkell nézni?

Az pedig,hogy az utcán nem néznek rád az emberek. Hogy érted? Elmész mellettük és nem néznek rád egyátalán,soha senki? Iskolában ha folyóson mész,akkor sem néz rád soha senki? Szerintem ilyen nincs,az emberek ránéznek a másikra, akkor szokták hosszabb ideig nézni,ha van bennük valami érdekes,de azért ránézni rászoktak.

2013. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem a külsőtől függ, hogy kit vesznek észre mások, vagy ki felé nyitnak. Már nem azért, de ismerek olyan bűnronda, taszító külsejű embert, akit imádnak, mert olyan a jelleme. Követlen, van kisugárzása, jófej és lehet, hogy vannak magával gondjai, de ezt kifelé ezek alapján nem sugározza. Aki nem egy felszínes szemét és főleg nem párt keres, hát ahhoz ha az előbbi tulajdonságokkal rendelkezik, tuti, hogy hozzá szólnak. Ellenben egy nagyon szép emberre is szarhatnak, ha egy tök savanyú, taszító jellemű, undok, barátságtalan, nulla kisugárzású. Szerintem Téged azért kezelnek így, mert valami olyasmit mutatsz kifelé, ami ellenszenvet vált ki, főleg azok után, hogy nem először fordul elő, azt mondtad. Egyébként Te is köszönhetsz, meg hozzászólhatsz másokhoz, nem kell elvárni. A leírt szituációkban meg már ne haragudj, de az ismerősödnek lett volna a feladata, hogy bemutasson, de akár te is köszönhettél volna. A barátodtól meg igazán szép dolog, hogy elviseli, hogy a nőjének a haverjai nem köszönnek,s nem áll ki melletted. Nyilván akkor még ő is talál valami alapot benne.. Ettől függetlenül nagyon paraszt dolog, hogy valaki nem képes köszönni, szerintem az a legalapabb dolog, és még az ellenségének is köszön egy minimális intelligenciával rendelkező ember.
2013. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mert átlátszó vagy.
2013. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Hát 1-2 közvetlenebb ember volt, nekik bemutatott. meg ha csak 1-1 ismerősével futunk össze is mindig bemutat, de akkor egyszerűen nem volt alkalma, mert nyüzsgés volt és tényleg annyi volt az egész, hogy kezet fogtak vele és már el is fordultak...Úgyhogy ő abszolút nem hibás semmiben, sőt ...


Tudom, hogy van valami taszító a kisugárzásomban, elég visszahúzódó vagyok, nehezen nyílok meg, és nagyon kevés emberrel jövök ki.Ja meg volt , hogy visszahallottam, hogy furának mondtak a hátam mögött..


Én szoktam köszönni, de ezt most konkrétan az ilyen szitukra értettem, hogy egy idegen nem nyit felém, én meg most nem rohanhattam ott az emberek után, hogy na, mutatkozzunk már be egymásnak..

2013. máj. 3. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!