Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok (kép)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok (kép)?

Figyelt kérdés

Ahogy a képen láthatjátok elég csúnya srác vagyok, ezt nem is vitatom. Egyszerűen csak szeretném ha lenne egy normális képem egy közösségi oldalon, ahol látszódik az arcom is, ezért csináltam és most a véleményetekre lennék kíváncsi, hogy tegyem-e fel vagy inkább ne nagyon mutogassam magam..? 21/f


[link]



2013. máj. 5. 13:28
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
Egy kis gyúrás nem ártana
2013. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem is vagy csúnya. Nagyon helyes srác vagy szerintem.
2013. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim válasza:
Azért elég nagy bátorság kell ahhoz, hogy kitegyél magadról egy képet kritikákat várva... Nem vagyok te olyan rossz pasi, bár szerintem ezt nem sokat fogod hallani :D
2013. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
14-es. Ha meg tudnának bántani nem tettem volna ki.. :) Így ismeretlenül ha valaki leszól azt nem igazán tudom a szívemre venni, de mivel őszinte válaszokat kapok legalább megtudom, hogy tényleg olyan rossz-e mint gondolom.
2013. máj. 5. 13:40
 15/54 anonim ***** válasza:

Hé, átlagos vagy, nem ronda!

Ha kicsit gyúrsz vállra és kinövöd ezt a selyemfiús alkatot, akkor szerintem igencsak a "jó pasi" kategóriában landolsz. :)

23/L

2013. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagy ronda. Egész helyes is lehetnél, ha pl mosolyognál, és nem ilyen gyászhuszár-féle beütésed lenne... :D

Amúgy, nyugodtan kirakhatod, teljesen okés a kép :)

2013. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:

Először is véleményem szerint nem vagy csúnya. :)

Ami pedig a képet illeti, rakd fel, én lájkolom! :D Tök jó a hangulata, és a japán zászlós megszerkesztés nagyon jó ötlet, mert tükrözi a személyiségedet, és egy kis extrát ad így a képhez. Amúgy egy kicsit úgy tűnik, mintha nem lennének karjaid. :DD

2013. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:
Egy picit vállasabb vagyok, nem húztam ki magam. De tényleg a gyúrás rám férne... Amúgy van egy két komment ami jól esett, tényleg nem számítottam ilyesmire. köszönöm szépen! :)
2013. máj. 5. 13:47
 19/54 anonim ***** válasza:
Nem is vagy csúnya.
2013. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem vagy csúnya! Sőt...;)

Nagyon jó ez a kép! :)

2013. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!