Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok (kép)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok (kép)?

Figyelt kérdés

Ahogy a képen láthatjátok elég csúnya srác vagyok, ezt nem is vitatom. Egyszerűen csak szeretném ha lenne egy normális képem egy közösségi oldalon, ahol látszódik az arcom is, ezért csináltam és most a véleményetekre lennék kíváncsi, hogy tegyem-e fel vagy inkább ne nagyon mutogassam magam..? 21/f


[link]



2013. máj. 5. 13:28
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim válasza:

Hol itt az önbizalom???????

Nehogy már másnak felelj meg!

És ne azt nézd hogy ki mit mond rólad hanem azt hogy te hogyan szereted önmagad!

És tedd ki azt a kib*szott képet bárhova,mutasd meg hogy ki is vagy valójában!!!!

2013. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól nézel ki és mosolyogj.Nekem csak az nem tetszik ,hogy a szemed nagyon karikás és fáradt tőle a tekinteted. A kép stílusa klassz.
2013. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim válasza:
szerintem se másnak első sorban magadnak felej meg... de szerintem-..vagyis az a véleényem a képedről hogy szexii:DD
2013. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:

Hát szerintem tök helyes vagy :D

Én nem vagyok egy gyönyörűség, meg vannak is fenn rólam kellemes képek a fb-on, de ez van, nem vagyunk tökéletesek, csak önmagunk! :)

2013. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:

Te ronda vagy? Most komoly?

Szerintem semmi baj a külsőddel... teljesen rendben vagy.

2013. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:

Nagyon szépek köszönöm a hozzászólásokat :)

Alvászavaros vagyok, azért karikás egy kicsit a szemem de ez csak képen látszik, főleg ha fekete-fehér.

2013. máj. 8. 21:57
 37/54 anonim ***** válasza:
szerintem is egész jó, tedd fel nyugodtan :)
2013. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
nekem tetszik :) bár mosolyoghatnál többet :P
2013. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
nagyon rossz
2013. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy ronda, esetleg annyit tudnék javasolni, hogy ne ilyen ruhákba öltözz, mert amikor megláttam a képet, először arra gondoltam, kit gyászolsz? szóval érted..meg esetleg mosolyoghatnál is.
2013. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!