Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok (kép)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok (kép)?

Figyelt kérdés

Ahogy a képen láthatjátok elég csúnya srác vagyok, ezt nem is vitatom. Egyszerűen csak szeretném ha lenne egy normális képem egy közösségi oldalon, ahol látszódik az arcom is, ezért csináltam és most a véleményetekre lennék kíváncsi, hogy tegyem-e fel vagy inkább ne nagyon mutogassam magam..? 21/f


[link]



2013. máj. 5. 13:28
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Tedd csak fel engem megnyert és egyáltalán nem vagy ronda inkább cuki! ;) 22L
2013. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
Nem vagy csunya, de mosolyogj tobbet :)
2013. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes vagy meg különleges arcod is van,kb mint a francia modellfiùk.Azt,hogy csùnya vagy,verd ki a fejedből egyáltalàn nem igaz. Jò nyílvàn magát mindenki rosszabbra értékeli mint ami(én is persze,csak én csaj vagyok)Ha pasi mondta irigy ha csaj akkor nem jössz be neki.Megesik,de ne legyél önbizalomhiányos,az nem férfias,pedig amùgy az lennél.
2013. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:

Na de akkor tessék itt egy előnytelenebb képem, ez után majd ti is látjátok, hogy miről is beszélek, amikor azt mondom hogy csúnya vagyok. :D


[link]

2013. máj. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim válasza:
Van egy szemed :D Szívsz valamit?:D
2013. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Friss levegőt.. :D
2013. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
Ha vakuznak, mindig becsukom a szemem de itt úgy kinyitottam, ahogy csak birom :D
2013. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

NEM vagy csúnya, a fejeddel a világon semmi baj nincs, sőt, karakter vagy, ahogy előttem már írták.

Ezt előnnyé kellene változtatni, SOKKAL több önbizalommal, mert a képekről üvölt az önbizalomhiány,


Örülj neki, hogy nem vagy egy átlag arcú gyerek.

Egyetértek azzal viszont, hogy gyúrni, sportolni kéne.

A fejed teljesen rendben van, abszolút nincs okod az önbizalomhiányra.

2013. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

baromság,hogy csúnya vagy!Tedd fel,helyes vagy szerintem. :) Vannak nálad sokkal rondább srácok is (pl,a sulimban mindenhol..).Csak lehetne lazább képed is,mondjuk egyszerűen ülsz a padon,rövidujjú felsőben,farmerban. :) Ezen a képen kicsit gyászos hatású vagy,de nem vagy ronda. ;) Helyes vagy. :)


17/L

2013. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

jobban megnéztelek, és rájöttem, hogy mi újság veled.

Elállnak a füleid egy kicsit, ez viszont ad neked egy kis karaktert.

Elég "szlávos" fejed van, ami nem baj, konkrétan ukránnak nézel ki, ami a szlávok közt az egyik legszebb szerény véleményem szerint.


ezt túlbeszéltük.

tedd magad túl ezen a csúnya vagyok dolgon, mert nem vagy csúnya, max lúzer a panaszkodás,önbizalomhiány miatt.

2013. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!