Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőm totál kiborult....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm totál kiborult. Igaza van?

Figyelt kérdés
Mindig őszintén beszélünk. Megkérdezte, hogy voltam-e valakivel mióta nem találkoztunk. Én mondtam, hogy igen. Erre elkezdett csesztetni, meg vádaskodni, tiszta jelenetet rendezett. De nem igazán értem, az én értékrendem szerint nem tartozom neki semmivel. Nehogy már hűséges legyek a szeretőmhöz. Mit gondoltok?

2013. máj. 6. 15:00
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
akkor már inkább gangbang! a 3.srác az előttem hozzászóló és természetesen én ;)
2013. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
as you wish :)
2013. máj. 6. 16:16
 33/46 anonim ***** válasza:
55%

26.os vagyok.

Köszi, de én nem vagyok egy olcsó loty0' mint te:-)

És az ilyeneknek van férjük? Fogadni merek, egy rendes, családszerető férjed van....sajnálom szegényt.

2013. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Rendes pasi igen, sajnos dugni nem nagyon tud. Ő is jól jár, van családja, főtt kaja, tiszta ruha. Szex amikor csak akarja, szép, fiatal kedves feleség, szép gyerekek. Ha egy hozzád hasonló unalmas nő lenne a felesége, akkor sem lenne szebb élete. :)
2013. máj. 6. 16:33
 35/46 anonim ***** válasza:
fúúj he, szegény pasi...:( komolyan sajnálom!!! neked nem férj mellett a helyed és nem gyerek mellett, hanem az út szélén árulhatnád magadat, mert nem érsz többet a 4esen kint álló nőknél és a nyugati aluljáróban testüket áruló lotyóknál sem.
2013. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm, kedves szavak! A 4-esen álló kollégákat nem ismerem ugyan, de gondolom Te jól ismered őket, majd bemutatsz nekik. :)) Nem gondolom, hogy rosszabb lennék, mint egy besavanyodott depressziós házicoca. :)
2013. máj. 6. 16:40
 37/46 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed...!
2013. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Szintén 26-os.

Miből gondolod, hogy unalmas lennék? Amiért nem csalnám meg a férjemet a gyerekek mellett? Hát érdekes felfogás:D

És te izgalmasnak tartod magad, mert 2-3 pasival is félr3dugsz a családod mellett? Hát édes, kicsit el vagy tévedve:) Na mind1...csodálkozom a férjeden, hogy nem ismert meg, hogy mekkora krva vagy:D de ami késik, nem múlik, remélem rájön.

2013. máj. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb minden kiderül, és mindenki viseli a következményeit. Nem kell ezt túlragozni.

Amúgy minden megcsalásnak oka van.

2013. máj. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!