Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőm totál kiborult....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm totál kiborult. Igaza van?

Figyelt kérdés
Mindig őszintén beszélünk. Megkérdezte, hogy voltam-e valakivel mióta nem találkoztunk. Én mondtam, hogy igen. Erre elkezdett csesztetni, meg vádaskodni, tiszta jelenetet rendezett. De nem igazán értem, az én értékrendem szerint nem tartozom neki semmivel. Nehogy már hűséges legyek a szeretőmhöz. Mit gondoltok?

2013. máj. 6. 15:00
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Tanuld meg. az életben nem kell mindig oszintének lenni.Foleg nem egy ilyen dologban. Amugy én megértem,hogy kiborult....neked hogyan esett volna? még ha csak szeretoi státusban is van...
2013. máj. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Elöbb utobb minden kiderül. Teny, de valahogy nekem olyan abszurdnak tünik ha a pasi nem tud a kapcsolatrol. Marmint lehet titok amikor kialakul, de azert a pasik sem hülyek, a csajok(+pasik is) nagyon meg tudnak valtozni ha bejön a harmadik. Ha meg mar negyedik is van, akkor biztosan tudja, hogy valami nem stimmel. Es lehet igy ahogy van ezt elfogadja.

Ha ez neki igy jo, es a kerdezönek is akkor legyenek igy. Ezt valasztottak, harmonikus. Jobb mint ha feszengenenek 10 evet majd nagy haboruval elvalnanak es a gyerekek lennenek a frontvonalba.


Amugy en arra tippelek, hogy a szeretö azert is akadt ki, mert fiatal. Serti az egojat. Mert az okes, hogy a feleseg hozza szalad szexert, mert ferje nem elegiti ki teljesen, na majd akkor ö, a fiatal bika, megmutatja hogyan kell, es ezt gondolom elvezte.

De hogy a bika melle is jöhet egy masik kan? Az mar sok, akkor azt jelenti ö sem teljesen eleg, nem eleg nagy a szarva...

2013. máj. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 omba ***** válasza:

Szerintem is valami tulajdonnak tekint...

Nekem volt ilyen kapcsolatom, feleség mellett egy férjes asszony.

Lehet azt normálisan is.

2013. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Így van előző...nekem is működik már 13 éve...
2013. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Még szép,hogy jelenetet rendezett,a szeretőd,még ha nem is a feleséged.

Ilyen alapon,amiről te beszélsz,hogy elmeséled neki a nőügyedet,akkor már nem szerető,hanem barát.A barátnak meséld el.


Gondolom egyébként lehet annyi esze,hogy a pozíciója alapján gondolhatja,hogy nem leszel hűséges senkihez sem.De akkor sem neki kell élménybeszámolót tartani,mint egy barátnak.


Egy másik már 5.éve szerető.

2013. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 omba ***** válasza:

45-ös, tök jól beszélsz.

csak se felesége, se nőügyei.... a többi OK.

2013. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!