Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőm totál kiborult....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm totál kiborult. Igaza van?

Figyelt kérdés
Mindig őszintén beszélünk. Megkérdezte, hogy voltam-e valakivel mióta nem találkoztunk. Én mondtam, hogy igen. Erre elkezdett csesztetni, meg vádaskodni, tiszta jelenetet rendezett. De nem igazán értem, az én értékrendem szerint nem tartozom neki semmivel. Nehogy már hűséges legyek a szeretőmhöz. Mit gondoltok?

2013. máj. 6. 15:00
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Nem kértem erkölcsi útmutatást. :) Köszönöm a véleményeket!
2013. máj. 6. 15:31
 22/46 anonim ***** válasza:
88%
jólvan, de azért szégyelld magad igen mélységesen :) tudom, hogy a Te életed, de azért a véleményemet elmondhattam, köszönöm!
2013. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
kettős mércével mér,tehát azt gondolja,amit neki szabad,azt neked nem,mert ő a férfi,és ő megteheti.Tipikus egoista pasi felfogás.
2013. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Jó, szégyellem magam, hamut szórok a fejemre, ígérem. :)
2013. máj. 6. 15:34
 25/46 anonim ***** válasza:
jólvan, köszönöm, úgy legyen, csak el ne felejtsd!
2013. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
B@zdddd:O...férjed is van, szeretőd is, és még ez sem elég, még kellett a 3.is. Hogy te mennyire egy olcsó kis rib@nc vagy, gratula! Szép élet;)
2013. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
26-os, köszönöm :) Igazán irigylésre méltó, igaz? Beszállhatsz Te is, ha gondolod. :D
2013. máj. 6. 15:52
 28/46 anonim ***** válasza:

te aztán szereted a fa*szt :D jó, hogy vannak ilyen nők, csak nehogy a feleségem legyen ilyen :D

amúgy nincs jogalapja kiborulni, mert szexen alapuló kapcsolat van köztetek, mire fel kér számon, hogy voltál-e már mással?

2013. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Fiatalabb korosztályt nem szeretnéd kipróbálni? Mert én negyediknek beszállnék, lássad milyen egy fiatal életerős huszonévessel is.
2013. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
A szeretőm is huszonéves. De azért köszi a lehetőséget! :)
2013. máj. 6. 16:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!