Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz anyagi helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz anyagi helyzet mellett is érdemes párt keresni?

Figyelt kérdés
Hülye kérdésnek tűnik, de egyszerűen még így, hogy minden fillér számít, így is szükségem van egy társra, akit szerethetek és viszonozza, akivel közös emlékeink lennének, akivel ott leszünk egymásnak, történjen bármi. Önzőség és felelőtlenség egy ilyen helyzetű embernek ismerkedni? A randikat egyéb programmal is be lehetne helyettesíteni? Létezik olyan nő, aki ennek ellenére is kezd a férfival?

#piszkos.anyagiak
2013. máj. 6. 19:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nehéz ez..! suli után én is munka nélkül voltam 8 hónapig, tudom, milyen szar.
2013. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kertesz Adam válasza:
Ami még fontos, hogy Te se a pénzed alapján ítéld meg magad, hanem a személyiséged alapján! Akkor ezt tudod közvetíteni. Jobb életrevalónak 'tűnni' nehéz helyzetben, mint élhetetlennek kedvező helyzetben. Másik: a nők azon része amelyik jobban megy az egzisztenciára sok fejfájást okozhat mert.. gazdagabb pasik mindig vannak.. :) Az egyéniség viszont mindig ingyen lesz.
2013. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!