Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem féltek attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltek attól, hogy egyedül kell megöregednetek?

Figyelt kérdés
kimaradnak az életedből olyan elemek amik másoknak mindennapos boldogságot kölcsönöznek.
2013. máj. 7. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem...
2013. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Nem, mert azok akik egy másik emberrel a nyakukon öregednek meg kimaradnak olyan mindennapos boldogságokból amikből én nem.
2013. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Kit érdekel? Nem majd amiatt fogok szorongani, hogy nem úgy élem az életem, ahogy azt illik :D
2013. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Most épp így vagyok már pár éve. Elég nehéz elképzelni, hogy változni fog ez jobb irányba, de nem hinném, hogy ilyen eseménytelen marad az életem.

De, félek azért.

2013. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem félek tőle, én tudom, hogy így lesz. Annyira ocsmány, alacsony és dagadt férfi vagyok, hogy nincs az a nő, aki ne hányná el magát, ha meglát. Így meg lehetetlen párt találni, ha még egy randira sem jön el velem senki.
2013. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6-os vegyél már erőt magadon a jó isten áldjon meg, nem egy kérdésnél az önfikázós válaszaidat olvasom. Így mit vársz a nőktől? Menj el sportolni, társaságba, és döntsd el, hogy sikeres leszel :)
2013. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Buran ***** válasza:
77%

Én egy kicsit félek.


Bár, inkább magányosan, mint egy rossz párkapcsolatban.

2013. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"olyan elemek amik másoknak mindennapos boldogságot kölcsönöznek"


_másoknak_


Felesleges egyébként ettől félni, nem csak kapcsolatban érezheti jól magát az ember. Persze mivel a csapból is ennek az ellenkezője folyik, nehéz lehet ezt elképzelni, pedig így van. Mellesleg valószínű, hogy _rengeteg_ dolog ki fog maradni mindenkinek az életéből, akkor attól miért nem félünk?

2013. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ha csak arra vágynék, hogy legyen valakim, és ne öregedjek meg egyedül, akkor már rég lenne társam. De én nem rettegek ettől, így nem motivál. Inkább megöregszem egyedül, minthogy egy olyan emberrel legyek, akivel nem vagyunk "tökéletesek" egymásnak.
2013. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!