Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem féltek attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltek attól, hogy egyedül kell megöregednetek?

Figyelt kérdés
kimaradnak az életedből olyan elemek amik másoknak mindennapos boldogságot kölcsönöznek.
2013. máj. 7. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az egyetlen vágyam, hogy ez ne következzen be. Ezért én négy gyereket tervezek be.

A terveket még csak egyedül készítettem el. Még meg kell mutatnom a tervező társamnak is, mert e kivitelezést közösen kell elvégezni. A terv: Balázs, Botond, Boglárka, és Bianka

Beleszólást csak a nevekben engedek. A terv kész, úgy hogy csak a szignó hiányzik.

2013. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem. Igaz, hogy egyedül vagyok, de jó társat találni sok időbe telik. Főleg olyat,akinek én is jó vagyok így, ahogy vagyok. Csak azért nem kell senki, hogy legyen valaki. Ennyi erővel kutyát is vehetnék.


"kimaradnak az életedből olyan elemek amik másoknak mindennapos boldogságot kölcsönöznek."


Tudod egyszer valaki ezt mondta nekem:


"álld meg a helyed egyedül és ha boldog tudsz lenni egyedül, akkor lehet beengedni valaki mást

mert ha nem vagy boldog egyedül és összejössz valakivel akkor rá fogsz támaszkodni

ne egy másik ember adja a boldoságodat

mert akkor te nem vagy teljesértékű

álld meg a helyed a saját lábadon"

2013. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
7: Én olyan ocsmány és ronda vagyok, hogy nekem ez nem működik :P
2013. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De igen..L
2013. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!