Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinglik, hisztek abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik, hisztek abban, hogy nem véletlen vagytok egyedül?

Figyelt kérdés
talán így kell lennie, mert épp más fontosabb dolog van az életedben, amire jobban kell összpontosítani?
2013. máj. 7. 22:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan tisztában vagyok a gyengéimmel, ami miatt nem kellek senkinek, meg azzal is, hogy az életmódommal sem segítem elő, hogy bármi történjen. Mindemellett megváltozni sem akarok, mert én én vagyok, és kész. Tehát nem véletlen, teljesen követhető ok-okozati összefüggés van.
2013. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze! Jelenleg van fontosabb dolog is az életembe mint rinyálni egy nemlétező barátnő miatt, amivel 1el több gondom lenne mint most van.
2013. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!