Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú és zaklat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú és zaklat?

Figyelt kérdés
meg ismertem egy fiút aki szerelmes belém én alig tudom le rázni,dolgozom és állandóan hívogat minden percben kérdezősködik,már idegesítően minden hol ír hiába le tiltom.. néha azért beszélek vele.de ez már beteges meg arra vár,hogy költöztessem én el,meg hogy mikor veszek neki ajándékot,tegyük hozzá,hogy a pasi 26 éves és 7 éve nem dolgozik a szüleivel él.. már idegesít

2013. máj. 10. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
úristen beteg egy csávó lehet rázd le ha nem megy szép szóval akkor mond neki h menjen a f@szba!
2013. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez rideg.

Mondd el neki először szépen,aztán ha úgy sem megy,akkor mindenhonnan tiltsd le és ne törődj vele.

2013. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mindig kérdezi hogy ki vivott hmm iki irt sms-t ma mit csináltam és mindig követ hazáig,meg h vegyek neki valamit meg költöztessem el nem hagy élni sem.
2013. máj. 10. 10:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan "NEM"-et,mondtál már neki?
2013. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak ilyenkor a segíjke utáni napokon csinálja nem? Aztán hamar elfogy a pénze és akkor se mobilnet, se internetkávézó.
2013. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és te ezeket tűröd kérdező? szerintem te se vagy normális! én már rég lerugtam volna a f@szba!
2013. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ráztad le eléggé jól, istenem egy kis gondolkodás segítene. Mondd neki, hogy valami rokonod nyomozó és simán leszedhet rólad ha nem hagyja abba. Találj ki valami olyat, amitől befosik.
2013. máj. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Latex Phoenix válasza:
Fújd le gázspray-vel!
2013. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!